Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 1 éves, de összevissza...

A cicám 1 éves, de összevissza pisil és nem az alomba! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már helyrerakni, volt hogy ki is kapott tőlem. Nagyon ritkán megy rá az alomra..de amikor rá megy megjutalmazom, de hiába...utána célba veszi a lakás többi részét:(

2013. márc. 22. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

A kérdésből ítélve egy ivaros kandúrral élsz :)

A verés nem jó nevelés.A kandúrok jelölése megszűnik az ivartalanítással.

2013. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
31%
Jelöl a cica, hiába ütlegeled, akkor is jelölni fog! A megoldás ivartalanítás!
2013. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt annyira nem értem. Hogyan lehet ezt a gusztustalan szagú valamit úgy leírni, hogy pisi. Ez egyáltalán nem pisi szagú, hanem valami áááááááááááááá. Bocsi, csak szellőztettem én állat és a szomszéd ivaros macskája beszökött 2 másodpercre és mikor rohantam, hogy kizavarjam fordult egyet a seggével a fal felé és spricc. Mostam mosószeres vízzel, ecettel, megint szellőztettem, befújtam légfrissítővel, de még most is haldoklom annyira undorító. Ha te is ezt érzed, akkor valóban ivartalanítani kéne, mert ezt szerintem nem lehet kibírni.

Ha meg tényleg "csak" pisil, aminek közel nincs ilyen szaga, akkor meg lehet beteg és doki kéne neki.

2013. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kandúr! Lány cica. Jövőhéten viszem orvoshoz
2013. márc. 22. 18:27
 5/6 anonim válasza:
Én kiheréltettem a kandúrt,és mégis a mai napig (kb 9 éve volt)spriccel,jelölget,igaz nagyon enyhe a szaga.Úgy tudom a területét védi,van más cica is nálunk.
2013. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnék többféle almot, lehet, hogy csak finnyás a cica. Esetleg próbáld meg bezárni egy helyiségbe az alommal, hátha rájön, hogy azt jó használni. Hova szokott pisilni, csak úgy a padlóra, vagy valami plédre, ruhára vagy pl. virágföldbe? Ha van valami csábító dolog, amire kifejezetten pisilni szokott, tedd be az alomtálcába, hátha segít.
2013. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!