Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek már volt tapasztalata...

Akinek már volt tapasztalata sokféle macskával. Segit nekem?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni. Örökbe fogadtunk egy járni rosszul tudó cicát. Nem mondható bénának mert jarni tud csak eldől néha. Igazaból azlene a problema h amikor elmegy kakilni mindig belefordul kakis lesz. Ilyenkor megmosom mer kakisan nem maradhat. De aztán meg már nem hajlandó belemeni az alomba es az ágyra pisil. Mit csinálhatnák ezel? Akinek mar volt béna álatkaja segitsen.
2013. márc. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Látta már orvos? nem valami neurológiai problémája van a cicának?
2013. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat az ugy volt h akiknél született nemfigyeltek ra. 2 napos volt amikorta kutyajuk megtépte eltörte a gerincit meg a bordait. Aztan roszul fort ösze a gerince. Nehezen tartja meg az egyensújat.de nekem a bepisilesel van gondom. Es igen volt alatorvosnal azt monda h mar anyira regota van neki ez így h ezel nemtud mit csinálni
2013. márc. 23. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
szegénykém, csoda, hogy életben maradt! nem tudom a pisiléssel mit lehetne tenni, orvos erre nem mondott semmi okos választ?
2013. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bepisilés attól van, mert nem bírja tartani, nem érzi, ha kell neki? Volt már béna cicám, be is pisilt néha, de az más jellegű gond volt. Nekem most az jutott eszembe, hogy esetleg az alom oldalára két oldalra lehetne tenni valamit, ami nem engedi eldőlni, és akkor nem keni össze magát. Ha rendesen megerősödnek a gerinc izmai valószínűleg a dülöngélés is el fog múlni.
2013. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!