Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska?

Milyen fajta macska?

Figyelt kérdés

Nyártól-télig hatalmas szép bundája van. Február elejétől pedig elkezd vedleni és nem csak a szőre hullik, hanem kompletten levedli szinte a teljes bundáját. Csak a fején, lábán, hátán marad meg a szőr.. de pl. az oldala teljesen csupasz lesz és új szőr nő a helyére.


[link]

[link]



2013. márc. 24. 13:50
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
50%

Mi van?????????????


Ezt nem értem egyaltalán, hogy mit akarsz ezzel mondani!

A képen látható cica keverék cica, de ha van törzskönyve abból kiderül milyen fajta!

2013. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Perzsa vagy perzsa keverék ami a képen van a többit én sem értem...
2013. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
szerintem az egyik macska fajtánál sem egészséges ha kihullik a szőre
2013. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy macska hosszú szőrű, miért kell egyből azt mondani, hogy perzsa??? Nem csak ez az egyetlen hosszú szőrű macskafajta létezik, és a képen látható cica sem testalkatában, sem a fejformájában nem hasonlít egy perzsára (ugyanis a perzsa teste tömzsi, kerek a feje, és nagyon rövid az orra). Szerintem ez egy keverék cica. Azt viszont én sem értem, hogy hogy vedli le majdnem a teljes szőrét. Sose hallottam még ilyet.
2013. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Sürgősen vidd orvoshoz ha kihullik az oldalánál a szőr. Valami nincs rendben vele.


A képen látható macska egy hosszú szőrű házi cica. (keverék, vagy ha jobban tetszik európai hosszú szőrű)

2013. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!