Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol kapható még?

Hol kapható még?

Figyelt kérdés

A magyarországi régióban megszüntették a Whiskas "krémben" konzervek gyártását. Elég nehéz helyzetben vagyok, mert az egyik cicám nem hajladnó meglenni nélküle.

(Whiskas Adult 400g marhahússal krémben, vadhússal krémben, nyúlhússal krémben, és pulykahús pástétom)

Próbálkoztunk már nagyon sok félével, de egyet eszik meg ezen kivül az Animoda konzervet. Sajnos nem minden nap ezt sem. Mondjuk 1-2 napon eszi meg egy héten, teljesen mindegy milyen ízzel variálom.

Illetve a whiskas supreme óceáni tasakost.

Próbálkoztunk a sheba konzervekkel, amora, almo, gourmet, bozita, félix, evangers, iams, leonardo, schesir, miamor,stuzzy cat (válogatós cicának)..plusz volt még egy-kettő, aminek a nevére nem emlékszem már.

A problémám az, hogy az animoda konzervet kb 2-3 naponta eszi meg egyszer, a sheba csirkét szintén.

Amit mindig megevett azok a fent leírt konzervek, de csakis a "krémben" illetve a pulykánál "pástétomban".

ezeket szüntetik meg.

Annyira nem aggódom, mert a száraz tápot eszi. Royal Canint kapnak. Néha, hogy változatos legyen kapnak Iams, Orijen, vagy Pro Plant. Ezeket eszi.

Tudtok esetleg olyan helyet, ahol még kaphatnék a whiskas konzervekből? Vagy külföldről honnan tudnék rendelni?

(Az itthoni webshopokat már mind végig próbáltam, de mindig felhívtak, hogy már nincs.)



2013. márc. 25. 17:59
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
60%

Ha ilyen minőségi tápot adsz a cicának, akkor elég hogyha heti 3x kap valami alutasakost!

Én a Viszkásznak nem vagyok híve, a többi jó!

2013. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem minőségi a whiskas, de a minőségi tápból csak az animoda konzervet eszi meg 2-3 alkalommal egy héten. Hiába adom neki minden nap más- más ízben akár, nem eszi meg. Ugyan ez a helyzet a Sheba-val is. A többit, amit felsoroltam nem eszi meg.

Én úgy etetem őket, hogy reggel este kapnak nedves tápot, a száraz (kimérve a leírás szerint) egész nap elöttük van.


A 3. cica nem tudom mért lett ilyen. Szinte egyik napról a másikra lett válogatós, kb 2 éve. Nem kevés pénzbe, idegeskedésbe került (akkor mindent megvettem neki, amit találtam az állateledel boltokban- már bőgtem kínomban) mire rájöttünk, hogy ezeket a whiskas krémeket megeszi.Ekkor kezdtem a béres cseppet is használni.

A másik két cicámmal nincs gond, ők bozitát, shebát, almot, schesirt, gourmetet,és amimodát kapnak. Illetve a RC-t szárazat.

Mivel lakásban vannak tartva, mindig van nekik cicafű, és naponta többször cserélem a vízet, illetve tisztítom az almot.

Oltást minden évben megkapják (az egyik cica 9, a másik 8, a válogatós 5 éves.). Nem szoktak betegek sem lenni. Előfordult, akkor irány a doki. Soha nem várok.

Minden hétvégén előkapom a furminátor fésűt is..


Nem veszem én félvállról.

De mit csináljak?????

2013. márc. 25. 18:38
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
71%

Olyan jó olvasni, hogy vannak ilyen cicagazdik!

Szerintem, én a helyedben, hagynám a válogatós cicát étrendileg így ahogy van, ha heti 3x eszik Animondát, akkor heti 3x. Az éán cicám egyszer sem, csak szárazat, kiskori rosszul szokatás (felnőttnek vettük, 2 évesen), bármit teszek elé, semmit sem eszik, meg csak száraz royal canint és vizet!

2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Lehet én nem vagyok jó macskás gazdi, de nekem is van 2 cicám, nőstények, és kinti-benti cicák.

Elvannak kényeztetve, de a tápból azt kapják amire pénzem van.


Legyen az, néha napján royal canin, esetleg gourmet perle, de a "spórolós" napokon megkapják a cba-s macska száraz eledelt.


Eleinte finnyáskodtak a royal canin után, de úgy döntöttem, hogy már pedig az lesz előttük, míg meg nem eszik.

S bár 3 napba telt, elkezdték megenni. Azóta nem válogatnak, és majdnem mindent megesznek amit kapnak.

2013. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!