Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden cica ilyen ragaszkodó?

Minden cica ilyen ragaszkodó?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos kiscicánk. Szeret velem egy légtérbe lenni, ha kimegyek a konyhába főzni, mindig nyavalyog utánam. Megáll az ajtó előtt, és sír, ameddig ki nem jövök. (a konyhába nem engedem egyedül, mert amilyen kis ugribugri, az asztalra is felmászna)
2013. márc. 26. 11:49
 1/6 Nikca válasza:
ohh biztos ari a kis drága.nekem van egy fiú cicám,10 éve él velem,mellettem,és iszonyatosan ragaszkodó.nem hízelgős fajta,de velem alszik a takaró alatt.:) ha nem engedem be,addig furakszik még magától be nem sikerül mennie.mindig sír ha elmegyek és örül és pörög ha hazajövök.:) hálás macska,az utcáról hoztam haza.:) és imádom.
2013. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de amúgy nincs folyton az ölembe, most is csak kicsit jött ide, aztán az ágyra telepedett. de ha megint kimennék, tuti jönne utánam. biztos fél egyedül:D
2013. márc. 26. 11:58
 3/6 Nikca válasza:
:) nem biztos az,hogy fél,csak szeret,anyum macskája is olyan,hogy ahova anyu megy,oda megy ő is,sőt ha anyu le akar fekdüni,a macska már előbb ott van a helyén.és kitúrja.:)
2013. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ő is ilyesmi. meg nem tudom miért, de a fejemhez imád a legjobban dörgölőzni. meg lehet, hogy előző életében sál volt, mert a vállamon is nagyon imád gubbasztani.
2013. márc. 26. 12:09
 5/6 Nikca válasza:
akkor ő tiszta olyan mint anyum cicája,ő is a fejnél alszik már lassan az ő feje van anyu párnáján.:) az én perzsáim is imádtak nyakba feküdni,de sokat ne hagyd,mert megfulladhatsz tőle.egyébként az én macskám ritkán akkor fekszik a fejemhez,ha fáj.anyu macskája viszont mindig oda fekszik ahol anyunak éppen fáj valamilye.
2013. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, de kis tündér lehet. ;-)


Az én cicum is ilyen. Amikor elmentem bulizni, a párom mesélte, hogy nyávogott utánam, minden szobába bement körülnézni, de amikor látta, hogy nem vagyok ott továbbkeresett, aztán amikor hazajöttem odabújt hozzám, puszit adott, dörgölőzött, stb.

Meg rajtam alszik, de úgy, mint egy baba, ha meg nem is rajtam, akkor is rám rakja legalább az egyik mancsát. És követ mindenhova és közbe néz.

Annyira édes. Menhelyről fogadtam be. :-)

2013. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!