Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öreg cica nem eszik?

Öreg cica nem eszik?

Figyelt kérdés

A cicánk 2-3 napja nem eszik, se szárazat, se konzervet, se nyerset, se tejfölt, semmit. Elég öreg már, sajnos orvoshoz nem lehet elvinni, nagyon félős, bárki jön, elbújik, menekül.

Mit lehetne tenni?


2013. márc. 26. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kihívni hozzá az orvost. A mi cicánk is nagyon félős, elbújik, ha jön hozzánk valaki. Én meg tudom oldani, h elvigyem dokihoz. Sztem biztos kimegy házhoz... Beszélj vele :) és ne hagyd a cicának, h elmeneküljön, mikor jön a doki.
2013. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt, hogy kijött orvos, a macska le-föl rohangált fél négyzetméteren belül, az orvos meg magát szúrta meg, és közölte, hogy közveszélyes a macska...amikor hordozóba akartuk tenni, úgy összemart, hogy először engem kellett leápolni.
2013. márc. 26. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te vidd orvoshoz!Nekem is van félősöm,de elviszem a dokihoz és ha velem van megnyugszik,persze ehhez olyan kapcsolat kell legyen köztetek.Olyan nincs,hogy az orvos ilyet mond és nem tudja megfogni a cicát.Én is megtudok fogni egy dühöngő macskát csak tudni kell hol kell megfogni.
2013. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nagy baj van. A mi cicáink is szoktak olyat csinálni, hogy nem esznek. Szerintem azért, mert megunják a kajájukat, és akkor mindig mást adunk nekik, olyat,amit nagyon szeretnek. De a te cicád öreg, és tényleg ne eszik meg semmit, szóval ide doki kéne. Valahogy próbáld megoldani a dolgot. És kóstoltasd meg a cicáddal a pástétomot. (Mindegy milyen fajta) Azt általában a cicák akkor is megeszik ha betegek, és nyugi semmi baja sem lesz tőle. Tejet tilos neki adni, csak akkor szabad, ha laktózmentes, mert ha nem, akkor hasmenése lesz. És próbáld meg mihamarabb értesíteni az orvost. Majd írd meg, hogy mi lett a cicával, légyszíves!
2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkás kesztyű-hordozó-másik doki-vérvétel .
2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdett enni! :) (nem ma, csak most tudtam írni)
2013. márc. 31. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!