Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit ajánlotok bolhák ellen? A...

Mit ajánlotok bolhák ellen? A nyakörv nem használ!

Figyelt kérdés
A nyakörv nem használ. Pár napig volt rajta, de a macska hiperaktív, így folyton beleakadt vmibe, akármilyen szorosra húztam. A múltkor arra értem haza, hogy a nyakörv kifeszítette a száját, mert beleakadt az állkapcsába. Az egész egy perverz szexuális játékhoz hasonlított, szóval levettem, a bolhák meg maradtak :(
2009. szept. 18. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
spot-on. Én frontline-t használok, még sohasem volt bolhájuk.
2009. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Frontline-combo - spot on csepp, az atkák meg kullancsok ellen is véd 1-2 hétig, bolhák ellen kb 6 hétig. És nem kell neki nyakörv, csak rácseppented a nyakbőrére.

Igaz, hogy kb 2ezer forint körül van, de szerintem ez a legmegbízhetóbb. Az én macskámról az a néhány bolha amit összeszedett, nagyjából 2 nap alatt eltűnt...

2009. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez történt, hogy a cicus szinte már majdnem megfújtotta magát a nyakörvel. :S

Lehet kapni bolhaírtó/távoltartó "port", fehér színű, azt kell a macska bőrére "rászórni", nálunk ez bevált.

De léteznek még ezen kívül többféle variációk.

Van az injekcióstól kezdve a gyógyszeresig minden.

Vagy menj el az állatorvoshoz, vagy egy NORMÁLIS! állatkereskedésbe kérj további segítséget.

2009. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fürödj meg!!!
2009. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Frontline spray vagy Frontline nyakszirtcsepp: állatgyógyszertárban kapható, és akár egy évig is bolhamentes lesz tőle az állat.
2009. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi épp ma igyekeztünk eltüntetni a 11hetes cica bolháit! Nem volt sok, mi 1-2db-ot láttunk! Állatgyógyszertárban vettünk Neostomosan koncentrátumot AUV. 5 ml (410Ft) fel kellett oldani 1l vízben és megfürdetni benne a kicsit! 5db bolha jött ki belőle, simán ki lehetett szedni a bundájából! Most már száraz a cicó :)

2009. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stronghold vagy Frontline spot. Kb. 2000 forint.
2009. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!