Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik légitársaságnál lehet...

Melyik légitársaságnál lehet állatokat vinni a gépre? Kibírja egy macska a repülést? Vehetek neki valamilyen gyógyszert, ami kicsit megnyugtatná?

Figyelt kérdés
Szeretnem elvinni a macskámat Budapestről London Lutonba. Tudom, chip és útlevél szükséges, amit el is tudok intézni, de én felek, hogy a gépen pánikba esik a macskám. Nagyon szeretem a macskám és megszakadna a szívem, ha meghalna itt Magyarországon, azért akarom elvinni Angliába, mert a házunkban semmi baja nem lenne. Tudna enni, aludni és jatszani, amennyit csak akar, mert tulajdonképpen szobamacska. Csak attól tartok, hogy pánikba esik a macskám, a kocsiban is nyávog, de a repüléstől nagyon féltem szegénykét. Mit javasoltok?

2013. márc. 29. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Konzultálj az állatorvossal, mondd el neki a gondod és sztem tud majd vmi gyengébb nyugtatót ajánlani. Eleinte lehet bepánikol de mikor rájön, hogy nem bántják, szerintem lecsillapodik. Jah, érdeklődj az oltásokról is, mert a kinti macskáknak lehet másféle oltások is kellenek.
2013. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A légitársaságnál érdeklődj arról,hogy fedélzeten utazhat e,de a legtöbb légitársaságnál ez lehetséges csak van kg határ és szállítóbox méretek.

Ahogy írod chip+útlevél kell és a veszettség oltás,de az oltás után el kell telnie 21 napnak.Kibírja a repülést ne aggódj!Meg lesz illetődve és annyi :) Ott leszel vele.

2013. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A testvérem nemrég repülővel vitte a macskáját,felengedték.Kell szállító,chip,útlevél,oltások.Az állatorvos ad nyugtatót.
2013. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem az altatón is elgondolkozhatsz.Állatorvostól beszerezhető, ettől 6-8 órán keresztül alszik és így biztos, hogy nem esik pánikba. Így akár akkor is nyugodt lehetsz, ha nem viheted az utastérbe magaddal.
2013. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én csak azért vagyok nyugtalan, mert ez a macskám van vagy 8 éves, mar idős a kicsikém.

3. válaszoló: Melyik légitársaságot választotta az ismerősöd? Mert úgy tudom, hogy a WizzAirnal nem lehet macskát vinni.A RyanAirnel lehet?

2013. márc. 29. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,sajnos.
2013. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudnád tőle megkérdezni? Nagyon sokat segítenél vele :(
2013. márc. 30. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké,megpróbálom megkérdezni.Érdekes,én úgy tudtam,hogy Mo-n csak egy légitársaság van.
2013. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaja, vagy meg annyi sem, csak én Angliában élek, és onnan indulok Mo-ra meg vissza.
2013. márc. 31. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,de az ismerősöm nem Londonba ment.
2013. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!