Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még esélye a túlélésre?

Van még esélye a túlélésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Macskánk valószínűleg valamilyen mérget ehetett, és úgy kezdődött hogy hányt sokszor, most pedig már alig tud menni. Nagy hiba volt hogy nem vittük állatorvoshoz, de már sokszor volt vele hogy sokat evett és hányt. Azt hittük elcsapta a gyomrát vagy valami ilyesmi. Állatorovos tudna rajta segíteni?
2009. szept. 19. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyértlemű tünet, ami a méreg fajtájára utal, szóval ezt így nem igazán lehet megmondani. Mindenesetre állatorvossal nagyobb esélye van, de biztosíték nincs, hogy túléli.
2009. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos!!!
2009. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Innen nem tudjuk megmondani, hogy tudna-e segíteni, de ha nem viszed el akkor biztos nem tud. Vigyétek azonnal dokihoz!
2009. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csütörtökön kezdődött azt mondja anyum. De akkor még nem nagyon volt baja. Akkor hányt először.
2009. szept. 19. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohanj vele az orvos azonnal! Még ha tudnánk is biztosan mi baja, távgyógyítani egyikünk sem tud. A doki lehet hamar megtalálná a gyógyírt, de ha úgy romlik az állapota ahogy írtad, akkor segítségnyújtás nélkül szenvedések közepette kimúlik. Ne hagyd!
2009. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
B.ssza meg, annyira bírom az ilyen kérdéseket... szerinted attól jobb lesz neki, hogy itt tespedsz a gép előtt? a francba már! ha felelősséget vállaltál egy állatért, akkor viseld is gondját és ne hezitálj, ha ennyire beteg, hogy vidd-e dokihoz vagy sem! egyértelműen orvosra van szüksége, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon, akkor ne itt rinyálj, hanem tedd be egy dobozba és irány az orvos..
2009. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megyünk... köszönöm a segítséget!
2009. szept. 19. 12:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. azt szeretném, ha a következő kommented már arról szólna, hogy megjártátok a dokit és életben maradt a cica!
2009. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizony, érdemes elvinni orvoshoz. Nem is biztos, hogy mérget evett lehet, hogy csak valami vírus kapta el. A sok hányástól kiszáradt és legyengült. Ha vírus akkor egy infúzió még csodákra képes!
2009. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám életében egyszer hányt és látszott, hogy rosszul van. Annyira megijedtem, hogy alig bírtam kivárni, hogy kinyisson a rendelő, már rohantam is. Nem lettem volna képes napokat várni. Kiderült, hogy komoly betegsége volt, szerencsére kikezelték.
2009. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!