Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja történhetett a macskám...

Mi baja történhetett a macskám kölykeinek?

Figyelt kérdés
A macskámnak, pár napja még nagy volt a hasa, vemhes volt. Az egyik éjszaka kikérezkedett és elment valahova. Reggel visszajött és kisebb volt a hasa, lényegesen, szerintem megszült. Most már több napja benn van. Szerintetek mi baja történhetett a kölykeinek? Mert szerintem a macska ösztöne azt súgná, hogy legyen a kicsinyeivel.
2013. márc. 29. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elpusztultak, vagy eleve halva születtek.
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is.
2013. márc. 29. 21:06
 3/4 balazsemoke válasza:
44%
szerintem a macskad valahol egy megfelelo helyen szult es megkelene figyelned a macskad hogy hova megy es kovesd egy darabig sok szerencset hozza
2013. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Most már több napja benn van" Úgy érted, hogy azóta nem is ment ki? Ha mégis élő kölyköket ellett (és nem szült), azok már elpusztultak. Miért nem figyelsz jobban??
2013. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!