Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS Elveszett körülbelül 2...

SOS Elveszett körülbelül 2 hete egy kandúr cicám haza jön még?

Figyelt kérdés
Csendes utcában lakunk autók nem nagyon járnak volt már olyan hogy elment 1-2 napra.De egy hónapja elveszett egy másik cicánk is nem feltűnő hogy 1 hónap alatt eltűnik kettő?Arra gyanakszom hogy a "kedves" szomszédunk megmérgezte ha igen akkor haza jött volna még vagy egyből elpusztult volna?

2013. márc. 31. 14:56
 1/3 anonim válasza:
Ez attól függ, milyen mérget adott neki, ha egyáltalán adott. Szerintem nem ment volna haza, mert a szomszéd bezárta volna arra az időre, míg a méreg hat. De előfordulhat az is, hogy valaki meglátta az utcán, hazavitte, vagy egy arra járó autó elütötte. Nekem egyszer egy macskámat két hétre véletlenül bezárták egy pincébe, de aztán észrevették és megkerült, lehet hogy vele is ez a helyzet. :)
2013. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csekkold a környék aszfaltútjait...
2013. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is van macskám és folyton az udvarban van de néha elkóborol egy-két napra de aztán mindig visszajött eddig.
2013. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!