Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Esett már ki a cicátok az...

Esett már ki a cicátok az ablakon? Túlélte?

Figyelt kérdés
Az én kiscicicám kiesett ma a hatodikról. :( Rögtön mentünk is a kórházba. Nem tört el semmije. Megultrahangozták, úgy néz ki nincs belső sérülése, de ez még nem biztos. Bent tartották éjszakára. Szerintetek túléli? Nem tudom hogy fogom elviselni ha nem. :(
2009. szept. 19. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mint tudod, 9 életük van, neked csak egy

egyébként mi baja lenne, ha nem találtrak semmit, csak a pénz miatt tartják bent, az enyém a 8adikról esett ki, azóta eltelt 5 év

2009. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a kutyám (mopsz) 1 emeletet esett betonra, de nem lett semmi baja szerencsére
2009. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szivosak a cicak!

Ne aggodj inkabb bizz abban, hogy minden rendben van!

Az egyik szomszednak a felott macskaja a 9rol esett ki a medenceje repedt el, masfel honap alatt lett teljesen gyogyult, a masiknak szinten a 6.rol oneki a laba torott es par het volt.

Valszeg azert nem tort semmi mert meg fiatal es hajlekoyabbak a csontjai.

Ha belso verzese lenne, az hamar kiderult volna mar!

Szerintem csak ovatossagbol tartottak bent!

2009. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Miért kell macskát tartani panelben? Szerencsétlen.. amugy meg szerintem már elpusztult volna ha belső vérzése lenne.
2009. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta kész csoda, hogy túlélte. De gondolom nem véletlenül tartották bent megfigyelésre... :(

Kiesett néhány foga. De még csak 4,5 hónapos. Szerintetek az még a tejfoga, vagy fogatlan cica lesz?

2009. szept. 19. 21:30
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtató amiket írtok...
2009. szept. 19. 21:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a cicáknak kb 5-6-7 hónapos koruk körül váltódnak a fogai, 99,99% hogy a tejfogai voltak :)

Egyébként úgy tudom, hogy már macskáknál is lehet fogpótlást csináltatni, ha olyan sok hiányzik neki, hogy nem tud enni, de más baja nincs...

2009. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer egy 3 hónapos cicánk esett ki régi bérház 4. emeletéről, (az kb. annyi mint új háznál a 6.) betonra esett, leszakadtak a belső szervei, és el kellett altatni. De rajta rögtön látszott, mert nem tudott talpra állni.
2009. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az meg tejfog! Ha nagyon tugeyes volt akkor tutira.

Max puha kajcsit fog enni egy darabig a kis draga.

Az nem is art majd ha egy darabig azt adsz neki, mert azert valszeg szepen lezuzta a tagjait, es, hogy negyen inkabb puha a kakija, ne kelljen erolkodni, hogy ne fajjanak az izmai.

2009. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tűhegyes volt, remélem tényleg tejfog.

Csak élje túl szegénykém... Ha a ma éjszakát átvészeli, minden rendben lesz. Nem tudom hogy bírom ki reggel 9-ig...

A nagymacska meg csak itt tekereg a lakásban, és nem érti, hogy hol a kiscica. :(

2009. szept. 19. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!