Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit ajánlotok allergiás...

Mit ajánlotok allergiás macska kullancs-bolha elleni védelmére?

Figyelt kérdés
Az összes bolha nyakörvre allergiás. A csepegtetők közül melyeket használtátok eredményesen?
2013. ápr. 1. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam a Frontline-t, nekünk bevált, csak azt hiszem elég rövid ideig hat. Nálunk eddig az összes bolhanyakörv is, pedig sokan azt írták itt, hogy nagy rakás... Nem tudom ez mitől függ, hogy melyik eredményes és melyik nem.

Neten nézz körül, mert biztos van olyan valami, ami allergiás, érzékeny cicáknak jó.

Azt is olvastam, hogy az allergia lehet jele a legyengült vagy nem jól működő immunrendszernek. Mondjuk kaja témában volt erről szó, de elméletileg a bolha nyakörvre sem kéne, hogy érzékenyen reagáljon az állat.

2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!