Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben változik meg egy macska...

Miben változik meg egy macska viselkedése mielőtt elpusztul?

Figyelt kérdés
Honnan lehet látni hogy már nincsen sok hátra az életéből?
2013. ápr. 1. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

elbújik, vagy elkoborol.


ismerösömék cicája az udvarhátsó részénél bujt el ahol a fát tárolták

2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehangolt lesz és elvonul, szinte meg sem mozdul és nem igazán reagál semmire. Rögtön észre lehet venni. Ha beteg a cica, akkor is hasonlóan viselkedik, csak ott vannak más jelek is.

Remélem nem aktuális. :(

2013. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy indult a nap mint az összes többi. Dorombolt, sétálgatott a kertben, vadászta a legyeket. Délután rosszul lett, elbújt a bokorba ahogy máskor is tette, de mikor mentem érte elkezdett morogni. Sosem morgott rám előtte. Aztán mikor kivettem a bokorból többet már nem tudott lábra állni mert lebénult. Tudtuk, hogy ez lesz a vége, mert szívbetegséggel született. 1 óra múlva felborult a keringése, és az orvosnál ki kellett mondani amitől mindig féltem. Azóta is nagyon hiányzik.
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt csinálta , hogy egész nap a nyomomban volt , ölemben feküdt,dorombolt és másnapra eltűnt . Kinti cica volt (de én erdőben lakom erre nagyon ritka a kocsi óránként max 1 autó ... ) szegénykém már nagyon öreg cica volt... :(
2013. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!