Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napja hasmenese van a...

2 napja hasmenese van a cicamnak, a dokin kivul van mas lehetoseg?

Figyelt kérdés
2 eves, fiu, csak szobacica. Nem ferges, nem gombas. Nagyon! valogatos, gyakorlatilag csak a szarazat hajlando megenni, abbol is csak 1 fajtat. Szoktunk neki konzervet is adni, de altalaban csak a zselet nyalja le rola, vagy eszik 3 falatot. A szaraz amit kap, kiskoraban is hajtotta, de azert nem hasmenes szinten. Nehany hete is elojott neki egy 2 napos hasmenes, aztan elmult magatol. Most ujra, ez mar a 2. nap. Inni iszik, a kajat most elzartam tole, de elobb megallt az ajto elott ahova zartam, es nagyon nyavogott. Ezert kitettem neki, egy piciket, de hozza se nyult. Olyan, mintha mast akarna, de szaraz nincs itthon mas, csak a konzerv ami most nem jo, raadasul nem is eszi. Penzunk jelenleg nulla, vegrehajto von anyukamtol, ez az utolso honap, majustol javulni fog a helyzet, de jelenleg szo szerint nincs 1 forintunk se. (dokira legfeljebb 2000 ft-ot tudnek szerezni, de annyiert nem nagyon csinal semmit, ugye?) Mit csinaljunk, megvagyunk ijedve. :(
2013. ápr. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzz neki riszt fűszer nélkül, csirkemellel. Ezt egye, diétázzon. Milyen száraz tápot kap? Lehetséges, hogy tápot kell váltani, valami jobb minőségűre, a bolti tápok minősége is lehet változó, ami megviseli a gyomrát. 2000Ft is elegendő, megmondjátok előre, hogy ennyi van, ha kell ad részletfizetést, jó lenne mindenképp ha orvos is látná, ha nem múlik a hasmenés, mert ki is száradhat. De előtte próbáljátok meg a diétát.
2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszi, kis nedves táppal keverjétek el a rizst.
2013. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam mashol is, az a baj, hogy ez a cica a csirkehust se eszi, hat meg a rizst. Babakoratol kezdve ilyen, semmilyen hust, se tapot nem eszik, kiveve azt amit kap. Pedig probaltunk mindenfelet, de otthagyta. Ha nem kapott mast, akkor 2 napig nem evett... Tobbszor voltunk mar vele orvosnal (egyeb okokbol is), de ez semelyik szerint nem gond, csal valogatos. A szore szep, jatszik is, tehat latszatra nem beteg, de a hasmenes megse normalis. (ugy megmondanam mi a tap neve, de nem tudom, mert be van zarva, es ha kinyitom felkel, es elkezd sirni cicanyelven. Nekem meg nem jut eszembe a neve... Rossmanba vesszuk, feher zacsis es nem olcso arkategorias) A dokink egyebkent nagyon rendes, biztos adna reszletfizetest, csak szeretnem elkerulni, vagy valami biztatot hallani. (persze, ha holnapig nem valtozik, nincs mit tenni) Koszi a valaszt!
2013. ápr. 1. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé biztos, hogy a kaja miatt van. Olvastam is ezt. Viszont tényleg kéne mást is ennie meg az immunrendszerét kicsit feljavítani, mert semmiképpen nem jó ez a helyzet. Iszonyú nehéz lehet utólag a táplálását megváltoztatni, de szükséges lenne.
2013. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek, tenyleg a kaja miatt volt, mert hoztam neki mas felet, es most mar "cica" baja. :D A szarazon kivul tenyleg kene mas is, de szo szerint semmit nem eszik meg. A rendes hustol kezdve, a halon at, a felix, vagy gourmet kajaig semmit! (az olivabogyoert viszont rajong, szegeny kicsit stikkes :) )
2013. ápr. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!