Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezhetek ingyen...

Honnan szerezhetek ingyen elvihető kandúr kiscicákat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen nézelődtem de nemigazán találtam. 1 évesnél fiatalabb lehetőleg 2db kandúr cicákat keresek. Fontos lenne Esztergomban vagy környékén.
2013. ápr. 2. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
expressz, beírod hogy ingyen elvihető rengeteget kifog dobni, de ha kiírod a facebookodra hogy kandúr kiscicát szeretnél, akkor is biztos vagyok benne hogy pillanatokon belül jönni fognak az ajánlatok, nagyon sokan nem tudják elpasszolni a kicsiket. a közelben lévő menhelyen is tuti hogy találsz. miért pont kandúrt szeretnél?
2013. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vicuska87 ***** válasza:
58%

expressz, apród, vatera, teszvesz..


most jön majd a kiscica dömping, kicsit lehet várnod kell még!

2013. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek fent a neten kismacskák mindenfelé, sok kicsi születik most, de mivel csak 3 hónaposan szabad őket elválasztani, lehet, hogy sokat még nem tettek fel hirdetést. Miért kandúrt keresel? Ha ivartalaníttatod mindegy a neme. Remélem nem azért, mert a kandúr nem szül, sok ilyennel találkoztam, hogy akik nem ivartalanítanak, fiú macskákat keresnek. Kandúrt is kell ivartalaníttatni, különben rövid életük lesz, betegségek, területvédelmi harcok, balesetek. De igaz, hogy náluk olcsóbb a műtét, ezért is kelendőbbek.
2013. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz nem azért kell kandúr mert az nem szül. Hanem azért mert már van egy nőstény és mellé szeretnénk egy kandúrt.
2013. ápr. 2. 13:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Az írt oldalakat néztem és nem volt Esztergomban vagy környékén. Nem véletlen írtam Esztergomot és környékét.
2013. ápr. 2. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Na akkor rákerestem én is. Itt vannak:

[link]

2013. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

A menhelyek telt házzal üzemelnek, szinte kivétel nélkül önkéntesek segítségével! Adományokból tudnak fennmaradni, és menteni az állatokat, enyhíteni testi és lelki fájdalmaikat. Adományok mellett az egyik legnagyobb segítség, ha innen fogadunk örökbe állatot, akik véleményem szerint aztán a leghűségesebb, leghálásabb lelki társaink lesznek:


Esztergom – Bogáncs Kutyaotthon: www.bogancsotthon.hu


Nyergesújfalu – Retriever Fajtamentés: www.retrieverhelp.hu


Oroszlány – “Ments meg!” helyi szervezete: www.ments-meg.hu


Tata – Equus Tatai Állatkórház: www.tataiallatkorhaz.gportal.hu


Tata – EQUUS Tatai Állatotthon: allatmenhely.equus.hu – Facebook: facebook.com/tatai.allatotthon


Tata – A Gazdátlan Állatokért Alapítvány: gazdatlanokert.atw.hu


Tatabánya – TAPPANCS Állatotthon: www.tappancs.atw.hu

2013. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Árvácska állatmenhelyen is sok cicus van.


[link]


De ugye nem akarod majd pároztatni Őket?

2013. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Találtam még egyet!

2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!