Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám fekete kárpitos...

A cicám fekete kárpitos széken feküdt, hengerrel leszedtem a szőrt és apró fehér gríz szerű valamik voltak rajta. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Körömmel szét lehetett pattintani. Ezek bolhapeték? Ha igen, mit csináljak? A lakásban lepotyogva kikelnek?

2013. ápr. 2. 18:49
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Hááát ez rossz hír, mert igen kikelnek!

Spot on-t vegyél rá, az állatpatikában majd elmagyarázzák hogyan használd, és érdemes venni valami általános irtót a házba, mindent lefújni (biokill).

2013. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit csináljak a cicában lévő petékkel?
2013. ápr. 2. 20:22
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
Majd szépen 2-3 spot on-os kezelés után eltűnik belőle!
2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cicát is fújd le biokill-el.
2013. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták biokill minden szövetre amit nem tudsz mosni,amit tudsz azt 60-90 fokon.Porszívózás,nagytakarítás.A cicára rakj advocate-t ez használ,tapasztalatom szerint a frontline hatástalan még szeretik is a bolhák.Nagy meló kiírtani ezeket,de máshogy nem lehet,sajnos én is szedtem már össze bolhát,de petéket még soha nem láttam addig nem jutottunk el.Kitartást az írtáshoz!
2013. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerül a bolhatalanítás, akkor vegyél neki bolhák elleni nyakörvet. A mi cicáinknál használt. De az csak a probléma megelőzésére jó. Ha már elmúlt egy éves, akkor a bolhapor is jó lehet. Ha fiatalabb, akkor kinyikkan tőle. Sok sikert neked.
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!