Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha hány a macskám?...

Mit tegyek ha hány a macskám? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Rendszeresen hány a macskám, kb. 3-4 naponta, de nem szőrcsomókat, hanem láthatóan a kajáját. Eddig azt hittem, hogy azért, mert más kajára akartam rászoktatni, de már egy ideje újra a régi kajáját kapja, amit szeret. Naponta 2 zacskó nedves kaját kap Felix márkájút. Mindig változatos ízűt. Inni nem sokat iszik, pedig naponta cserélem a friss vizét.

Ez valamilyen betegség jele, vagy a kajával van valami baj? Holnap viszem állatorvoshoz. Mással is volt már ilyen? Kiderült, hogy mitől? A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Májelégtelenség jele is lehet, enyémnél is így kezdődött. Ő thai sziámi volt, náluk ez az egyik fajtabetegség, a másik a veseelégtelenség.
2013. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicám is gyakran dobta vissza az ebédjét, de ő azért mert túl sokat evett egyszerre. Nem lehet hogy ez a baj?
2013. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!