Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 7 hete fialt és...

A cicám 7 hete fialt és megint tüzel, ez gond? Nem lesz baj vele a fiazásnál? Lesz olyan erős?

Figyelt kérdés
Az ivartalanításos válaszok nem érdekelnek köszönöm,csak a kérdésemre szeretnék válaszokat,ugyanis a cica ivartalanítva lesz amint jónak látja a doki a szülés után.
2013. ápr. 3. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De lesz baja, bár nem tudom mi az a fiazás. Nem lesz elég erős, ilyenkor szoktak halott vagy félig kifejlődött macskák születni.
2013. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár értelmetlen a kérdés. Az orvos ivartalanítja szülés után? Melyik szülés után? Kétlem, hogy az orvos még nem látja jónak az ivartalanítást most, ha az ez utáni szülésre gondolsz fogalmazd meg úgy. És biztos nem javasolná, hogy még egyet szüljön. Egyébként meg ha nem ivartalaníttatod most, kb 3 havonta folyamatosan fog szülni, mivel most is újra tüzel. Mit is kérdezel tulajdonképpen?
2013. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vicuska87 ***** válasza:
63%
Igen lesz baja, akár el is pusztulhat! Az ivartalanítás csak az a gazdán múlik!
2013. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki vemhesen is ivartalanítja,ha szükséges,úgyhogy nem gond.
2013. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt pont ma olvastam, hogy: "A harmadik hónapban súlyos megrázkódtatás éri a kölyköket. Anyjuk nem

engedi őket többé az emlőjéhez. A jövőben be kell érniük szilárd koszttal és a

tálkából kilefetyelt folyadékkal. Anyjuk hamarosan újból tüzelni kezd, és a

kandúroknak szenteli figyelmét."


Ezek szerint a te macskád nem "működik" rendesen vagy... nem is akarok erre gondolni, valamiért nincsenek meg a 7 hete született kicsik.

Nem igazán őszinte a kérdésed.

2013. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kicsik megvannak jól vannak köszönik szépen!

Az anya cica pedig ugyanúgy ellátja őket mint eddig.

Holnap pedig beszélek az állatorvossal mit gondol lehet-e valami baj. Aztán majd megírom. Köszöntem

2013. ápr. 3. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat, csak tapasztalatból írtam azt, amit. Mármint amikor elhoztam a cicámat 12 hetesen még mindig szopizott (persze a szilárd kajálás mellett). Gondolom, ha az anya tüzelt volna és "pasizott" volna, akkor ezt már nem engedte volna neki/k.

Azért volt fura a kérdésed, mert ha 7 hetesek a picik és valamiért megint újra tüzel a macsekod, akkor talán nem kéne megint engedni, hogy újra fialjon, semmiképp.

Örülök, hogy jól vannak a kicsik is, ha mész orvoshoz biztos megfelelő választ fog adni, esetleg fogamzásgátlót, hogy nehogy megint történjen valami. Mondjuk akkor nem tudom hogyan szoptathat, mert azért még pár hét lenne benne. Na...

2013. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Fogamzásgátlót semmiképp sem akarok,mert elég rosszakat hallani róla,akkor inkább az ivartalanítás,de majd az orvos megmondja mit tegyek.

2013. ápr. 4. 09:00
 9/12 A kérdező kommentje:

A doktor azt mondta,hogy teljesen normális ha tüzel a cica mikor még kölykei vannak.

A fialásnál pedig semmi gond nem lehet. éa a kölykök is egészségesek lesznek.

A jó minőségi táp tartalmaz mindent amire szüksége van.

2013. ápr. 4. 09:20
 10/12 Vicuska87 ***** válasza:

Úristen, egy állatorvos hogy mondhat ilyen felelőtlenséget! Ez olyan mintha az ember megszülné a gyereket, aztán 2 hónap múlva megint terhes lenne! Ez egészséges???


Kedves kérdező, elég nagy felelőtlenség részedről, ha ezt hagyod a hogy a cicád egy évben felneveljen 4 almot akár!

Szegény cica nem fog tovább élni 3 éves koránál!

2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!