Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kutyának képzeli magát?

A macskám kutyának képzeli magát?

Figyelt kérdés

A nap java részében velem van, ott alszik, szinte kizárólag ott mászkál ahol én vagyok. Ha kimegyek a szobából felkapja a fejét. Folyton követ mindenhová. Ha lefekszek aludni, minden egyes nap mellém bújik és reggelig velem marad az ágyban. Hallgat a gyerére, és az erélyesebb "Nem"-re. Pl készül felugrani az asztalra (befeszíti az izmait), én azt mondom neki nem, erre ellazítja a testét és nyugodtan üldögél. Ha szobámon belül járkálok oda-vissza, még ott is követ!


7 éves


2013. ápr. 6. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Van egy mese,az a címe hogy a Király lány és a Koldus.Abban is a cica kutyának képzeli magát :D

viccet félretéve,az én cicám is ilyen.Ő egy kandur és nagyon okos.hallgat a nevére,arra hogy gyere ide,nem,ugorj..ilyenek.

Szerintem örülj neki hogy ilyen okos :)

2013. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám is kutyának képzeli magát ha eldobok egy követ megy utána hallgat a nevére ő egy ivartalanított nőstény macska ha elkapja a madarat hozza az ajtóba és ott büszkélkedik ő is jön mindenhova velem
2013. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Nálam pont fordítva van: A kutyám olyan, mint egy macska. Mielőtt kakkant egyet, kiássa a gödröt. Be már csak néha temeti, de kiássa frankón xD
2013. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van olyan macska, hogy nem szeret egyedül lenni.

Minden szavunkat értik, (kutya, macska), így azt is tudják, hogy mit szabad, és mit nem.

2013. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És megtanult puszizkodni! Én adok a fejére egy puszit, ezt követően ő is ad - az orrával az arcomra.
2013. ápr. 6. 01:11
 6/9 Mecse ***** válasza:
100%

Nem képzeli kutyának magát, csak ilyen a személyisége :).


Az enyémnek is, el sem tudom képzelni hogy megmoccanok és nem kocog utánam rögtön, nem nyávogja el a véleményét mindenről, hogy nem velem alszik, nem dugja a fejét bele mindenbe :D. A nevére is hallgat, a tiltó szavakra is, a gyerére is, érti a "kifelé" szót is, csettintésre leül, stb., nem találkoztam még nála intelligensebb macskával.


Most biztos le leszek osztva de hozzám nem tudnak közel állni az olyan szinten "önálló" állatok akiknek mindegy hogy az ember él-e, hal-e, ott van-e, mit csinál -és félreértés ne essék, nem arról beszélek hogy ahhoz hogy a szeretet megnyilvánuljon mindenféle mutatványokat kell az állatnak végrehajtania az ember kedvéért, pusztán a szeretet kimutatására gondolok, az örömre és a dörgölőző fesztiválra mikor hazaérek, a dorombkoncertre amikor reggel felébredek és úgy kell helyezkednem hogy a dagasztó mancsocskái ne a számba kerüljenek (:D), stb.,- .


Imádom hogy a cicám mindenbe beleszól, mindenütt ott szeretne lenni, mindenhová követ. :)


El sem tudom képzelni milyen lehet egy olyan macsekkal együtt élni akinek tökmindegy mit csinál a gazdája vagy hogy hol van (ismerek ilyen benti cicát is).


Biztos vagyok benne hogy te sem tudod elképzelni milyen lenne ha a cicád másmilyen lenne kedves kérdező, én tuti szaladnék vele az orvoshoz ha egy napon abbahagyná a 120%-os érdeklődést a dolgaim és a személyem irányába.

2013. ápr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én macskám is ilyen és ő is pont 7 éves. :) Kiskorában meghalt a testvére és a másik cicám is eltűnt az öregebb. Egyedül maradt szegénykém. Nagyon egymáshoz nőttünk, követ mindenhova, velem alszik, nekem nyávog ha kell valami, ha én fent vagyok ő meg lent, nem baj hogy van lent más, feljön hozzám és nekem nyávog, hogy menjek le. Amikor meg elindulok felé, akkor már rohan is le. Mivel ő süket, ezért kézjelekkel kommunikálok vele meg szemkontaktus. S csak nekem engedi felvenni magát, senkinél nem marad meg úgy mint ha én veszem fel. Ezért mindenki azt mondja itthon, hogy ő csak az én macskám. Én vagyok vele a legtöbbet és én szeretgetem folyton, egymáshoz nőttünk, érthető hogy hozzám ragaszkodik a legjobban. Azt birom amúgy amikor nem talál meg, elkezd engem keresni minden szobában, bár általában rögtön tudja hova kell jönnie.

Nem képzeli magát kutyának, egyszerűen ő ilyen ragaszkodó macska.

2013. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes macskám ilyen. Ez nevelés függvénye, vagy én vagyok olyan szerencsés, hogy akárhány és akármilyen macska hozzám kerül, így viselkedik.
2013. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az enyém visszahozza a játékát és játékosan harap.
2013. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!