Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx tenyészeteket ajánlanátok?

Szfinx tenyészeteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
sziasztok, kopasz cicát szeretnék. interneten nem sok használhatót találok (inkább fröcsögés, egymás szidalmazása), tudnátok ajánlani megbízható TENYÉSZTŐt? családi cicának lenne, 100.000 körüli árban gondolkoznék, nem tenyészmacskát keresek. árakat és elérhetőséget várnék. köszönöm

2013. ápr. 6. 14:34
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Simeoni, Dolcissima, Zaramon
2013. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. bővebben? :D tudok néhány tenyészetről, de mivel normálisat keresek, ezért gondoltam hogy valami infót is várnék. esetleg gazdikat tapasztalattal, és hogy honnan a macska, mennyi volt, stb.
2013. ápr. 11. 18:28
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:

Sajnos nekem nincs ilyen cicám...


Írj nekik 1-1 emailt, egy kis bemutatkozás, hogyan képzeled el a cica tartását, miket vennél meg neki, mivel etetnéd, és kérdezz rá a végén, hogy milyen feltételekkel kerülhet új otthonában a cica? És mennyi be kerül nagyjából egy cica?

2013. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezért szerettem volna tapasztalatokat, akinek van :) leginkább h volt e valahol negatív élmény, mert az pl eleve kizárnám
2013. ápr. 11. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
100 ezret egy macskáért? Mikor annyi szép cica van, aki szívesen lenne a tied ingyen is, és ugyanúgy szeretne téged mint a sznobacica.
2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy mindenki VÁLASZT ad a KÉRDÉSemre. elolvastátok egyáltalán, sikerült értelmezni? miért lenne sznobcica? szerintem egyedül az én dolgom, hogy miért ezt a fajtát választom. a világot nem tudom megváltani, nem segíthetek minden elárvult kutyán-macskán, szőrös macskám is felelősségteljesen, ivartalanítva, oltva tartom, hogy jön egyáltalán ide hogy mást hogy lehet szeretni? nem tettem fel kérdést más témában, erre vártam volna választ, naívan, bár az itteni szinvonalat ismerve nagy hiba volt. köszönöm a semmit.
2013. máj. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!