Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskás kérdések...

Szerintetek a macskás kérdéseknél olvasgat olyan ember, aki csak kibicként, unalomból értékel másokat és amúgy meg hozzá sem szól a témákhoz és nem is konyít semmit a macskákhoz?

Figyelt kérdés
Engem eddig is zavart ez a rendszer, de hát mit tehetek, mert ez itt a szabály. Viszont szerintem aki kigondolta ezt az egészet, nem arra hozta létre, hogy unatkozó emberek fikázgassák a többieket. Igaz már nem is szoktam nézni a hány %-ban ad hasznos tanácsokat, mert egyes esetekben mikor pont odaillő és teljesen helyes választ ad az illető, akkor is van, aki lepontozza és csak pár %-ban hasznos a válasz. Nem is értem. Engem ez megint csak felbosszant, mert ahelyett, ami szerintem az eredeti cél lett volna, hogy segítséget nyújt ez is, inkább csak összezavarja az embert és elbizonytalanítja, hogy akkor rossz a válasz? Akinek meg ez a szórakozása... legalább legyen tájékozottabb és esetleg a véleményeket ne értékelgesse, mert mindenki kifejtheti szabadon a gondolatait.
2013. ápr. 7. 08:49
 1/5 Adele Jonas válasza:
Biztos is hogy van. Pl most én is unalomból bóklászok itt, azzal a különbséggel hogy értek valamennyit az emlösökhöz.
2013. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az addig mondjuk oké, ha valóban normális hozzáállással és azért értékel valaki, mert tényleg indokolt. Bár eddig nekem eszembe nem jutott ez, ha valaki baromságot ír, akkor esetleg írásban állítanám helyre, de nekem ez a háttér pontozgatás... a hajam égnek áll, nem egyenes, nem korrekt, szerintem.

Viszont szerintem van, aki nem normálisan teszi ezt, én ezt nem értem, egyáltalán nem és néha tolerálni is nehéz, mert van, hogy válaszként egy kérdés, ami nem is a témához tartozik 100%-ig hasznos. Van, mikor egy teljesen helytálló válasz töredék % helyességű.

De oké, ilyen a világ, fogadjam el. Csak kíváncsiságból kérdeztem, persze tudtam, hogy választ nem igazán fogok kapni, főleg attól, aki sunyiban csinálja. :D

2013. ápr. 7. 18:07
 3/5 Adele Jonas válasza:
Én sosem értékelek semmit. csak válaszolgatok olyan kérdésekre amelyekre tudok. egyszer se értékeltem senkit. vagyis de, a saját kérdésemnél egyszer értékeltem egy választ.
2013. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A saját kérdésemnél én is értékelek. És mindig a számomra hasznosat, mert ezzel köszönöm meg azt, hogy valaki vette a fáradságot és válaszol. :)

Mindegy is, már lenyugodtam. Neked köszi a hsz.-t.

2013. ápr. 8. 07:36
 5/5 anonim válasza:

Itt mindenki csak unalmában válaszolgat. Biztos nagyon sok olyan van, aki teljes hülyeséget válaszol....

Képzelheted, hogy nem a legkiműveltebb elmék "járnak id" hehehehehhehehe

Macska témában sok a szakértő, mert mint ahogy ma olvastam: az internet nagyrészt a macskákról szól. hehehhe

2013. ápr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!