Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok olyan száraztáp...

Tudnátok olyan száraztáp márkát mondani, amibe legalább 40% husi van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:26
 1/7 norzsu ***** válasza:

PL: applaw, orijen, acana, hills, nature & delicious feline,porta 21,Granatapet

itt tudsz nezelődni:

[link] én innen szoktam rendelni a

cicámnak :)

2013. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesco-s Butchers.Mi legtöbbször a konzervet vesszük,de nagyon jó.
2013. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a száraztápja is olyan? én száraztápot írtam!
2013. ápr. 8. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy száraztápot írtál.Az is jó,és a minőségéhez képest jó áron van.
2013. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor ok:) nem volt számomra egyértelmű
2013. ápr. 8. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltam. ez mindent csak akkor eszik meg ha konzerves is van mellé keverve...
2013. ápr. 10. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

A konzerveje tényleg nem olyan rossz, bár vannak sokkal jobbak is.

amit az első válaszoló írt, azok nagyon jók! És nem drágák. Mivel prémium minőség, sokkal kevesebb is elég belőle. (Mindig figyelembe kell venni a zacskón található etetési útmutatót!!!).

az a legnevetségesebb, és legátverősebb, hogy szinte miden tápra- a legolcsóbb moslékra is! - rá van írva, hogy teljes értékű. Nagyon átverős!

El kell olvasni, hogyan kell az állatot etetni, mire van szüksége, aztán elmenni a boltba, vagy neten, webshopban nézelődni, és a megszerezett tudás alapján megvenni a neki valót, ami még belefér. Nekem egy két kilós prémium minőségű száraztáp (amit a fent az első válaszoló által említett webshopban szoktam megrendelni) elég 1 hónapra 3!!!! felnőtt cicámnak - ráadásul light-ot veszek, mert ducik (az orvos szerint is.).

Reggel és esete jó minőségű nedves tápot kapnak (szintén a fent említett weshopból rendelem) Bozita, Grau, Granata pet, royal canin, Iams, almo nature, applaws, stb..nagy a választék!) kb 50-50 grammot, és napi 80-100gramm száraz van kint elöttük.

Egyébként a száraz tápok többsésében kevesebb a "husi". De lehet találni bőven, amelyik több van.

2015. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!