Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Párzáskor miért harapja meg a...

Párzáskor miért harapja meg a macska a nyakát a másiknak?

Figyelt kérdés

Most csak így szimplán felmerült bennem a kérdés :D

Miért harapják a macskák ott a nyakukat hátul?Hogy ne menjen el?


2013. ápr. 8. 15:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert a nyakuk hátsó része egy érzékeny rész, és mind a két cica ott támad, ahol nagyobb sebet tud ejteni, hogy ő győzzön a ,,harcban".
2013. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor ezt ahhoz tudom hasonlítani amikor a pasi hátrahúzza a csaj fejét(haját) szex közben...végülis egyremegy. :D
2013. ápr. 8. 16:11
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy védekezik a kandúr és ha ott megragadja a nőstény grabancát az nem tud mozdulni és nem támadja meg őt sem. A nőstény macskáknak fájdalmas a közösülés ezért nem igazán engedné ellazult állapotban, simán magára a kandúrt, így marad ez a megoldás, ami arra a pár másodpercre amíg az aktus tart elég.
2013. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miért fáj?
2013. ápr. 8. 19:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Láttad már egy macska péniszét?

Én sem, de tele van tüskékkel, szóval nem lehet túl kellemes.

2013. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Derossz :S hát nem szoktam azt nézni..uh :/
2013. ápr. 8. 20:01
 7/25 anonim ***** válasza:
Pontosan, állítólag tüskés a péniszük és minden kihúzásnál felkarcolja a cica hüvelyét. Valamelyik nap olvastam róla és meg is akartam nézni, hogy milyen az a tüskés cica farok, mert el nem tudom képzeni. Nem akarok hülye lenni, de néha az én cica fiúm tisztálkodás közben mutogatós és egy kis rózsaszínű valamit (mert a testükhöz képest is kicsi) látok és nem értem, hogy akkor most ez az egész vagy nem, hol vannak a tüskék. Na az agyasok... jó téma. :D
2013. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát én láttam a macskám peckét simogatás közben... meg amikor nyalta. Semmit nem láttam... najó lehet hülye vagyok és morbid de én rá googlézok!! XD
2013. ápr. 8. 20:09
 9/25 A kérdező kommentje:
A bagzó macskák fájdalomkiáltásainak oka: a fiúcicák péniszén 120-150 apró kis tüske van, amik az aktus végén, kihúzásnál beleakadnak a hüvely falába, erős fájdalmat okozva ezzel - befelé menet még azért nincs dráma, mert a tüskék úgy állnak a cicafaszon, mint a fenyőfa ágai. Persze mint a természetben mindennek, ennek is oka van: egyrészt a korábbi apajelöltek spermáját is valamennyire kisikálja a hüvelyfalról (általában a legutoljára közösülő kandúr leszármazottjaiból lesz a legtöbb az alomban), másrészt ez indítja be a peteérést.
2013. ápr. 8. 20:11
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is rá google-ztam. :DDDDDDDDDD No comment. De komolyan, ha valaki talál normális képet, amint tényleg lehet látni milyenek a tüskék, idelinkelné? Köszi :)
2013. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!