Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rengeteg ismerősöm Royal...

Rengeteg ismerősöm Royal caninnal eteti cicáját? Mi a véleményetek erröl a táprol? Mi annyira jó benne?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:46
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
22%

Én is azzal etetek!

A táp kiváló minőségű, csak a cicákra kell nézni!


Szőr fényes, selymes, fogazat rendben, emésztés rendben, végtermék rendben. A cicák kiegyensúlyozottak, virgoncak, egészségesek!

2013. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ár-érték arányban nem a legjobb,elég sok gabonát tartalmaz,és a hústartalom sincs rajta.Acana,Orijen,Leonardo a legjobb.
2013. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.: )
2013. ápr. 8. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
az a szent Rojál Kánin.....amelyik macska nem azt eszi, nem is tudom, hogy maradhat életben :))
2013. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én "óccsó" Multifittel és nasinak (mert szereti) házikajával etetek, és fényesebb a macskám szőre, mit akármelyik rojálkáninos macskáé. Ja és nem dagadt a cic, pedig sokat zabál, és semmi baja.
2013. ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-öica, snek:Milyen idős a cicád? Lehet most fiatalon még jól bírja a házikaját, ami alatt gondolom azt érted, a maradékot, tehát amit nem eszik meg a család, azt kapja.Szerintem aki a saját maradékával eteti a cicáját, abból látszik hova sorolja be!Akinek családtag a cica, az úgy érzi, megalázó dolog, hogy maradékot kap.De aki igazán szereti, jó minőségű neki valóval eteti.Aki a Royal canint gondolja jó minőségűnek, lehet igaza is van.Biztos szereti a cicát, ha vesz neki jó drága tápot.Van aki mást tart jónak.Cicafüggő is a dolog, mert nem mindegyiknek való ugyanaz a kaja.

%-ös:az ételmaradék annyi sót, borsot, stb.tartalmaz, hogy hosszútávon a cicád veséje, mája elromlik tőle! Lehet megeszi, most kutya baja, de hosszú élete nem lesz, és csúnya halála igen.Miért gondolod, ami jó a te mindenevő emésztőrendszerednek, az jó a cica húsevő emésztőrendszerének?Amiben sok gabona van, egyértelműen nem jó.

Az én cicáim/több is van/rendszeresen húst esznek nyersen, néha főzve, sütve, kevés zöldség heti 1-szer.Jó fajta száraztáp csak csemegének, 2 evés közt egy kevés. Soha semmi bajuk, szépek, van köztük 2 cica 17 éves testvérpár, senki se hiszi el, teljes fiatal kinézetűek, de oltási könyvük a bizonyíték.De van egy 16 éves is.Fogazatuk tökéletes, állatorvos is mondja, ja persze, azért ilyen a foguk mintha kb.5 évesek lennének, mert te hússal eteted, és rágnak.

2018. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!