Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomorú, féltékeny lesz a cicám?

Szomorú, féltékeny lesz a cicám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kiscicát, de félek, hogy a macskám féltékeny lenne, vagy úgy érezné, hogy nem szeretem annyira. De azon is gondolkodtam, hogy lehet hogy örülne neki, mert újra érezhetné magát anyukának, mert előtte voltak gyerekei, de aztán menhelyre került. Szerintetek jó ötlet még egy cica? Nagyon nem szeretném ha szomorú lenne.

2013. ápr. 8. 20:53
 1/2 anonim válasza:
66%
Lehet, hogy féltékeny lesz. Arra figyelj, hogy ugyanannyit törődj vele, mint azelőtt. Ha vitáik vannak egymás közt, akkor pedig ne szólj bele, hadd rendezzék le, mert az idősebb cicád a domináns, és ezt az újnak is éreznie kell. Az enyém rendre helyre teszi a kisebbet az idősebb jogán, ilyenkor ezt hagyni kell. Néha lesz, hogy hangos lesz meg összekapnak, lesz egy kis szőrhullajtás is, de ez így működik az ő világukban. Nem tudom, hogy kinti/benti cica-e, az enyém kinti, így több helye van levezetni a feszültséget, a kicsinek meg esetleg elszaladni. ;) Majd összeszoknak! Egyébként sok cicáskönyvben van ilyen fejezet, azokat érdemes átfutni, hátha ad valami hasznos tanácsot.
2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát bent van de amikor akar ki engedjük,meg ott vegzi a dolgát, nyáron szinte mindig kint van

köszönöm szépen a tanácsot!:)

2013. ápr. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!