Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bántják sokan a cicákat?

Miért bántják sokan a cicákat?

Figyelt kérdés
Pedig tökre cukik
2013. ápr. 9. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok az emberek betegek.
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Mert sokan cikinek tartják szeretni a cukit.
2013. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Vicuska87 ***** válasza:
75%
Mert sok helyen a macska csak fogyó eszköz, sok helyen ciki szeretni egy macskát, és az idegesség, az erőszak levezetése (először állaton, majd emberen)!
2013. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem erre csak azok tudnának hitelesen válaszolni, akik bántják őket. Ide pedig nem hiszem, hogy írogatna olyan.
2013. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Mert pszichopaták, akiknek semmi keresnivalójuk a társadalomban (először állat, utána már ember..).
2013. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pedig azok sem tudnának hitelesen válaszolni, akik ezt teszik, mert arra sem képesek. Ezek nem emberek!!! Előbb támogatok, és mentek meg egy állatot, mintsem egy forintot is adjak az emberekért. Az adóm 1%-a pedig nem kérdés, hogy nehéz sorsú állatmentő alapítványé minden évben.
2013. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem enyém a macskánk, csak egy háztartásban élünk (panel). Amikor ideköltöztem, szeretgettem, mindig adtam neki a saját kajámból (májkrém, szalámi, sülthús stb. , imádta, tőlem kapott először emberi kaját.) DE:

kivétel nélkül mindig csak az én cuccaimban tett kárt és nem hagyott aludni, ha kizártam az előszobába kaparta az ajtót és nyávogott, ha beengedtem felmászott az asztalra és mindent direkt levert, de csak amikor aludtam. Napi 3-4 óránál nem hagyott többet aludni. 1 hónap kialvatlanság után ingerült lettem, betelt a pohár és egyik este megvertem. Azóta hagy aludni. Szeretem az állatokat csak betelt a pohár. Ha a szomszédom nem hagyna aludni egy hónapig őt is megverném, sőt őt 1 hét után is.

2014. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert a macskák gonoszak.
2014. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%
Talán mert ami nektek házikedvenc, az másnak gyilkológép. Nekünk is van macskánk, én speciel nem vagyok oda értük, de ha odajön, megsimogatom annyi. Nem találom, de egy angol tanulmány kimutatta, hogy Anglia madarainak halálát nagyrészben okozzák a macskák. Egy angol nyelvű tanulmány, ha valaki ráér, akkor keresse meg, érdekes cikk.
2014. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"A szabadba kijáró házi macskák témája jelenleg nem a súlyosságának megfelelően kezelt probléma. Kevéssé ismert tény, hogy a házimacskák több tanulmány a szerint csak az USA-ban évente több milliárd madarat pusztítanak el."


Forrás:

[link]


Angol nyelvű Wiki (esetleg, ha valaki nem értené: a verébállomány halálozásának egyharmada a macskához köthető, ugyancsak a "cicák" mészárolják a vörösbegyeket):


The domestic cat is probably a significant predator of birds. UK assessments indicate that they may be accountable for an estimated 64.8 million bird deaths each year. Certain species appear more susceptible than others; for example, 30% of house sparrow mortality is linked to the domestic cat. In the recovery of ringed robins (Erithacus rubecula) and dunnocks (Prunella modularis), it was also concluded that 31% of deaths were a result of cat predation.

2014. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!