Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan és mivel etessem 2...

Hogyan és mivel etessem 2 hónapos kiscicámat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy milyen arányban adjátok/adtátok a száraz tápot és a konzervet? És melyik az a táp ami jó de nem olyan drága? Én Purinát vettem. Az jó..? :D És még hallottam azt is hogy össze kell keverni a szárazat a táppal. Akkor most hogy is van..? Oo :D
2009. szept. 22. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nedves konzervet nyugodtan adhatsz neki, de a száraz tápot először csak konzervvel keverve, aztán pár nap múlva már magában is lehet száraz tápot adni. A táp mellé fontos az ivóvíz!!!!

A konzervek mind jók, abból néha váltsd át, mert a macsekok a változatosságot szeretik általában.

A minőségek:

Legjobb: One (száraz, 350Ft), Whiskas, Frieskes , kitekat, Darling --ezek mind jók ezt ajánlom, a cicádnak sokáig elég!!!

Konzervből bármi jöhet!!!!

az ilyen aro-s, tesco-st, penny-st, spár sajátmárkást ne vegyél mert olcsók, de nem jó minőségűek.

Ha egy cicád van, vegyél neki jó minőségűt:-)))))

2009. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a legjobb macseknak való táp az az Acana és az Orijen. De ha nem állsz úgy anyagilag szerintem akkor a Purina One-t adhatod nyugodtan, viszont Wiskas, Kitekat, meg a hasonló agyonreklámozott tápokat ne add a cicusodnak, mert tele vannak tartósítószerrel, és színezékekkel.
2009. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szárazból csak prémium minőség?t adj, ahogy az előttem válaszoló írta. Ezt kint lehet majd egész nap. Nedves tápot pedig reggel és este adj neki,. Keverve a kettőt csak pici korába kapja, később szokja meg, hogy külön van. Ivóvíze mindig legyen kint fix helyen, távolabb a kajahelytől, mert ott nem szeretnek inni. A tápokból egyenlőre juniort vegyél. Később lehet majd heti egyszer-kétszer a nedves táp helyett csirkehúst, májat, halat adni (én mindent csont nélkül szoktam)
2009. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
1 hóapos cicáimnak a nagyobbik macska egeret fog - azt eszik + naponta 1x kapnak mindnyájan tejet. 2x hetente valami halkonzerv, vagy csirkehúsmaradék. Ennyi. 8 éve így működnek a macskáim. És nagyra nőttek prémium minőségű táp nélkül is, szőrük is erősebb és fényesebb, mint a whiskas reklámban szerplő macskáé. A cica állat - a szabadban jobban érzi magát - ne kínozd!
2009. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy májpástétom legyen :)

De persze rakj mellé, egy kicsi szárazat is, hagy szokja ;)


Ha kedves akarsz lenni, csinálhatsz neki langyos, mézes tejet, azt az enyém imádja :D Alkalmakkor, meg ha jó volt, mindig kap

2009. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap 22:11 vagyok, na most mi van, az a baj hogy nem nyomom tele a macskákat hülye műeledellel? Valóban 8 éve így élnek s virulnak. "Mézes tejet" - kinyírod az édessel minimum a fogait. Hogy lehet ilyen idióta tanácsokat adni a gyerekeknek? A természet maga tudja, hogy mi a jó nekik.
2009. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D Sajnos nem fog tudni egeret fogni mert szobacica lesz. Nagyon sok embernek van még lakásban tartott macskája. Nem hiszem hogy akkora kínzás lenne nekik Oo
2009. szept. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!