Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyúl és macska mennyire...

Nyúl és macska mennyire vannak meg együtt?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves törpenyulunk és szeretnénk egy kiscicát. Mennyire lennének meg együtt?

2013. ápr. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen jellegű tapasztalatom, de a nyúlnak vannak hirtelen mozdulatai, amit a macska nem biztos, hogy "értékelne".
2013. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre szerintem jobb felállás, hogy a cica pici. Így ha a nyuszi mellett nő fel, akkor lesz ideje megszokni a macsnak, hogy a nyuszi "családtag" és nem préda. Szerintem összelehet szoktatni őket, de eleinte biztos, hogy sokat kell együtt lenni velük és nagyon figyelni, hogy nehogy bármilyen olyan moccanat legyen, ami gyanús. Lehet van, akinek van tapasztalata is, hátha megosztja ezt veled és akkor nyugodtabban dönthetsz.
2013. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sehogy!
2013. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem két macskám van és egy nyulam. Az idősebbik macska átnéz a nyúlon, le se sz*rja, max a nyúl érdeklődik iránta. A fiatalabb inkább tart tőle, néha ha olyanja van kicsit játszik vele, de nem komolyan. A nyúl vérmesebben közelít a macskák felé mint fordítva, nagyon vicces.:D Összességében nálunk nincs semmi gond, a macskákat hidegen hagyja a nyúl, a nyúl időnként érdeklődik a macskák iránt de nincs komolyabb balhé sosem.:)

Mondjuk azt hozzá kell tegyem hogy a mi macskáink kijárósak, tehát sokat vannak házon kívül. Lehet hogy ha bentiek lennének akkor több figyelmet fordítanának a nyúlra.:)

2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!