Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan takarítjátok a...

Ti hogyan takarítjátok a macska fekvőhelyét?

Figyelt kérdés
Két macska fekvőhelyem van mindkettő csupa szőr. Mosógépbe nem merem tenni félek hogy az is csupa szőr lesz.
2013. ápr. 11. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Porszívó,vagy olyan ragacsos ruha tisztító henger, utána moshatod.
2013. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
62%

Én ezzel szoktam:

[link]


vagy ezzel:


[link]


Utána mehet mosni, addig ne, mert eldugul a mosogép, és minden tiszta szőr lesz!

2013. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi régen egy karton dobozba rajtunk egy pokrócot.

Azt hetente 2x kiráztam.

Most egy normál macska kosár van. Abba csinálta nagymamám egy párnát és letakartuk pokróccal és azt is hetente 2x kirásztuk

2013. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a bolti fekhelyüket nem tudom kirázni
2013. ápr. 11. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szőrleszedő,porszívózás a kefés fejjel aztán mehet a gépbe.

Ez egyébként komoly kérdés?

2013. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizes gumikesztyűvel simitsd állandóan egy irányba. Ezzel szépen össze lehet söpörni és nem is száll szana-szét. A kárpitozott bútort is szuperül lehet így szőrteleníteni.
2013. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne komoly kérdés?
2013. ápr. 11. 18:06
 8/8 borcsi02 ***** válasza:
Ha leszeded a porszívó fejét, és csak a csővel mész át alaposan a párnás szövetrészeken, az sokkal erősebb szívóhatást eredményez, és teljesen szőrmentessé teszi a fekhelyet. Ez valamennyi időt igénybe vesz, de nem sokkal többet, mintha csak simán porszívóznád. Én mindig így tisztítom a cicapárnát meg az egyéb helyeket, ahol a cicák alszanak. Utána lehet csak mosni, ha úgy gondolod, mert sajnos a sima mosás önmagában nem szabadít meg a szőrszálaktól, meg s gépnek sem tesz jót.
2013. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!