Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire rossz az a cicának,...

Mennyire rossz az a cicának, ha gyakran költözünk? (lent)

Figyelt kérdés
Anyukáméknál lakom, de nagyjából fél évre albérletbe költözöm, utána viszont lehet, hogy majd vissza. 3 cicusunk van itthon. A legfiatalabb 1 éves, ő benti cica (a többiek nem). Szeretném őt magammal vinni, mert nagyon hiányozna. Nagyon megviselné őt ez az oda-vissza lakhelyváltás? Fél év múlva, amikor visszajövünk esetleg emlékezne még erre az első lakhelyére?

2013. ápr. 11. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet azzal, hogy a csak kinti cicák nem kötődnek az emberhez. a "legutolsó" (most pusztult el télen, 20 éves cica volt, a szomszéd lány, aki állatorvos, már tavaly azt jósolta, hogy nem éli túl a tavalyi telet), na szóval, ő olyan cica volt, hogy nem is volt igazi gazdája, az egész házhoz tartozott (8 lakásos sorházból négynél volt tálkája, volt, ahol csak az, és nem mehetett be, volt, ahol bemehetett, de általában nem akart), mégis kötődött az emberekhez, és nem mindenkihez, kiválasztotta, hogy kihez. mindig jött látogatni, évekig kaját nem is fogadott el, engem keresett, mikor elköltöztem, a mostohaapám sose etette, mégis bejött a szobába, és köszönt neki, ha a szomszéd nő jött haza, akkor futott hozzá, mikor meg én otthon voltam (külföldön lakom, évente egyszer járok haza), jött hozzám is társaságnak, és nem azért, mert etettem (nyilván, mivel ugye,nem vagyok otthon.)
2013. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!