Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskátok tett már a lakásban...

Tinker Bell kérdése:

Macskátok tett már a lakásban nagyobb értékű kárt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
eltört 5 vázát 1 virágcserepet és leszakította a karnist félig
2013. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ajtókat kaparta széjjel.
2013. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Százezer forintost kárt ugyan nem okozott a macskánk, de gyerekkoromban felborította a karácsonyfát és odalettek a retrós díszeink fele, amit ma visszasírunk, mert nem lehet már ilyeneket kapni.


De azért szoktunk nosztalgiázni :D

2013. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár egyáltalán nem ő volt az oka: A nyomtatóra rálökött egy kőből készült elefántot (lusta voltam feljebb rakni a polcon, ráfaragtam), ami eltörte a szkennelő üvegét. Szerencsére sikerült szerezni egy szám.tech. boltból és a férjem ki tudta cserélni.
2013. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem. Amit veszélyesnek/esélyesnek gondolok, azt kellő biztonságba helyezem a macskától. A legnagyobb és egyetlen kár néhány levél a virágról.
2013. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Karmolja a bútorokat, eszi a szobanövényeket. Ennyi. Kibírható.
2013. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyi történetet megosztottatok velem :)


Az én macskám azzal játszott, hogy nekifutásból felugrott a tapétára, majd ott lógott :D


Arra gondoltam egyébként, hogy tett-e például a led, lcd, plazma(szóval minden ami lapos, nagy és könnyebben borul, mint a képcsöves) tv-ben kárt, mert nekünk ez a rémálmunk.

2013. ápr. 14. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy kárt nem okozott, csak lop. Mindent ellop, amit elbír vinni. Ez sokszor vicces, amikor a terítővel a szájában rohan, és úgy néz ki mint Batman, de sokszor idegesítő, hogy kikészítesz valamit, elmész fürdeni, hogy akkor indulsz, és ellopja, eldugja. Egyébként telefont focizott le az asztalról, ami ugyan nem tört el, de erősen megkarcolódott.
2013. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!