Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éves cica még megszokhat új...

2 éves cica még megszokhat új gazdát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk magunkhoz venni egy cicát,de ahol eddig lakott ott nem volt gyerek,nálunk viszont van egy kis ovis.Összeszoknak még?Egy ilyen idős cica még játékos?Sajnos nem tudunk elmenni személyesen megnézni,mert messziről kerül hozzánk,és majd itthon találkozunk először.
2013. ápr. 13. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhh... tudom nem ugyanez a helyzetem, de nekem is majdnem 2 éves a cicám és most egy új jövevényt kéne megszoknia. Azt hittem jobban fog indulni... de sok türelemmel kell lenni velük és akkor elméletileg minden rendben lesz. Azért írtam le, mert egy 2 éves cimic szerintem még épphogy felnőtt, szóval ő azért még tud nagyon sokat változni/idomulni az új helyzethez. Az, hogy játékos-e attól is függ, hogy milyen az alaptermészete és mennyire foglalkoztak vele ilyen szempontból az előző gazdiai. Eleinte biztos lesz egy kis tartózkodás, esetleg elbújás, fújás, morgás, félés, de szerintem megfogja szokni a gyerkőcöt is, persze ha figyelmesen viselkedik ő is a cicával.

Sok boldogságot a cicához (is)!

2013. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját tapasztalatom írhatom: kb. 3-4 éves mentett cica került hozzám. Első pillanattól fogva úgy viselkedett, mintha mindig itt lakott volna. Gyerekekkel is nagyon jól el van, tologatják a babakocsiban, becsomagolják :)
2013. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!