Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Masodik napja eltunt a cicam,...

Masodik napja eltunt a cicam, elokerulhet meg?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kiengedtem jarni,azota sem jott haza..:-S honapos,igy nincs sok tapasztalata kutyakkal,nagyobb macskakkal.

A tietek is tunt mar el ,vajon van ra esely,hogy hazajon..??:((


2009. szept. 23. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az én cicám egyszer 8 napra tűnt el! Minden nap kimentem a rétre (rét mellett lakunk) hivogani, hátha előjön, de nem jött!! Aztán a 8. napon, lesoványodva, piszkosan, de elevenen bedöcögött a házba, mondván: mit néztek igy, hazajöttem! :D

Ne aggódj sztem, a macskák nagyon szívós kis állatkák :) Hazamegy majd ne félj!

L/22

2009. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én befogadtam egy fekete cicust.. imád minket, meg minden, de egyszer 1-2 napra ő is eltűnt..ennyi idő alatt kaptam egy másik szerencsétlen sorsú kiscicót unokatesómtól, mert náluk csak bántották a kutyák.. és még aznap este visszajött a másik.. :D úgyh, sztem még várj
2009. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
3 honapos a cicam,ezt kihagytam a kerdesbol.Es nagyon nincs szokva a kinti elethez..
2009. szept. 23. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Hidd el simán előkerülhet!

Majd írj, ha meglett vagy, hogy mi van!:)

2009. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem úttest mellett laktok:(((

-lehet hogy ellopták

-de lehet hogy elcsavargott és valakihez beszegődött

-lehet hogy nem talál haza és elbújt

...kellene járkálni a környéken, szólogatni, konzerves, kajás dobozzal zörgetni, kérdezgetni a szomszédokat, ...stb.

2009. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám 1 hónapra eltünt, egyik napról a másikra, majd vissza jött soványan, piszkosan. Örúltem neki, adtam neki enni, szegény éhes volt, és simogattam, meg minden, bementem a házba valamiért ire kimentem megevett mindent, és eltünt. Azóta se láttam! Ennek már vagy 2 éve. Biztos elment "macskázni" :)
2009. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
nekem is volt hogy eltünt 2 napra, de visszajött, kocsosan, kisebb sebekkel. De sokszor volt már olyan hogy bezárták a szomszédok a garázsukba, mert mindenhova bemegy a cica és nem veszik észre. sétálj a környéken, hívogasd!
2009. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
az én cicám multkor eltűnt 2 napra, nagyon aggdótunk, nemis tudtunk aludni, mivel az előző cicusunk így tűnt el, egyik napról a másikra. a 3. napon, suliban voltam, és anyum írt egy sms-t hogy hazajött a Poci:) Szegényke, a szomszédunk patlására szorul be:S Nagyon örültünk neki:) Remélem meglesz a te cicusod is:)
2009. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok biztato valaszt..

A cicus nem kerult elo,szomoru vagyok,nem tudom kiverni a fejembol:((

De a remeny tovabbra is el..Hatha..

2009. szept. 24. 19:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán előkerülhet még! 2 nap az semmi. ha 7 nap után sem kerül elő, akkor kezd el kiplakátolni a környéket, hogy az eltűnt macskádat keresed. baja szerintem nem lesz, a macskák okos, óvatos állatok, tudnak magukra vigyázni! majd írj, hogy meglett-e.
2009. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!