Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. Szerintetek...

Eltűnt a macskám. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves fiú cicáról van szó. Ivartalanítva is van. Tegnap előtt tűnt el este. Még csak egyszer volt hogy 4 napig nem jött haza de az még az előtt volt hogy ivartalanítva lett. Azóta mindig 6 óra táján jön haza este pedig elmegy.

Azért féltem annyira mert a szomszédom már több mint 6 macskámat ölte/mérgezte meg. Az eltűnt macskám már volt hogy befőttes gumival jött haza a lábán ami mellesleg fel is dagadt. Egy régebbi macskámnak már volt hogy télen lefagyott a farka mert egy hurokba ragadt és vízbe ért. Az a kedvencem hogy amikor az egyik macskám "szédülve" jött haza a kerítésen alig tudott átugrani. Megmérgezte... És! a háza mellet röhögve nézte az állatot amíg szenvedett.. Volt hogy anyukám megkérdezte hogy nem látta-e a macskánkat. Másnap milyen érdekes.. előkerült.

Meg nem messze van egy kereszteződés és ott anyukám/testvérem már látta hogy ott közlekedik. Már körbenéztünk a forgalmas utakat nem találtuk. A szomszédunkhoz megpróbáltunk benézni de ott se nagyon volt. Ezért kérdezlek titeket hogy szerintetek van még esély hogy hazajön ? :'(



2013. ápr. 15. 15:51
 1/8 A kérdező kommentje:
"Meg nem messze van egy kereszteződés és ott anyukám/testvérem már látta hogy ott közlekedik." kihagytam hogy amikor még nem tűnt el.
2013. ápr. 15. 15:56
 2/8 Laura012 ***** válasza:
100%
Szerintem van még esély, hogy haza fog menni. Nekünk is tűnt el macskánk ő is kandúr de nincs ivartalanítva. 7-10 nap után előkerült. Igaz nagyon lefogyott de azóta legalább nem csavarog. Szomszédokat pedig akár állatkínzásért fel lehetne jelenteni.
2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Nagyon sajnállak. Azt a r*hadék szomszédodat a helyedben már rég megöltem volna...Az a minimum, hogy feljelentitek.

Szerintem haza fog találni, ne aggódj! Apukáméknak volt egy macskájuk ami mindig otthon volt, nagyon szelíd cica volt és egyszer eltűnt 2 hónapra és amikor visszajött teljesen vad volt és csapzott. Aztán megint elment. Valószínűleg vadcica lett belőle.:) Kitartás! Elő fog kerülni.

2013. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De én mindig félek :(

Nagyon szeretem a cicát és olyan bújos..

És nem bírnám ki ha ő is meghalna..

Holnap lesz ét hete hogy meghalt a görényem :'(

2013. ápr. 15. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:

De ha nem lenne a szomszédom nem aggódnék ennyire de így...

Ki tudja hogy oda tévedett-e :'(

2013. ápr. 15. 20:52
 6/8 Lienah ***** válasza:
Feljelentést a szomszédnak ha erőkelül a cicó ha nem (remélem előkerül épségben és "kiderül" hogy csak csavargott egy nagyot)!!!!! Fel a fejjel!
2013. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szomszédot fenyegessétek meg, hogy feljelentitek. De akár meg is tehetitek, akkor is, ha nincs konkrét bizonyítékotok. Amíg nem tesztek valamit, addig az összes macsa "halálra van ítélve" aki hozzátok kerül.
2013. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Több mint 1 hét és még nem jött haza :(

Mostmár nemhiszem hogy valaha haza fog jönni :'(

2013. ápr. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!