Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Játszotok a Gourmet nyereménye...

Játszotok a Gourmet nyereményekért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert alapból nem eszik ilyet a macska és kiszámoltam, hogy olcsóbban jövök, ki, ha etetem normálisan tovább és megveszem neki a nyerhető cuccokat...
2009. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes mert drága.
2009. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
drága? hát...én sem veszem meg mondjuk 200-ért,de ez azért mégis jobb,mint az olcsóbb kaják...és egy csom helyen láttam leárazva..pl.tegnap 140-ért kis konzervet...
2009. szept. 24. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy drága, hogy minden nap ezt etetni velük. 3 cicám van napi 3 alutasakost megesznek, akkor ilyen pici konzervből is megennének annyit, minden napra meg elég drága ez nekik.
2009. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze,így igen...mondjuk nem tudom,hogy egy ilyen radiátoros pihenő milyen árban van...én ara gyűjtök:)
2009. szept. 24. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

pont = 30 x 200 = 6000Ft..

Nagyon drága de aranyos dolgok vannak, neke az a kanapé tetszik:)

2009. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Radiátorost a teszveszen láttam 3ezer körül. Egyébként ha már jó macskakaja, nézd meg a gourmet mennyi húst tartalmaz, annyira nem jó, amennyibe kerül. Csak szép a csomagolása, meg illatos.
2009. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát..én pl.most akciósan vettem egy kis állaos boltban 100 fornitért,csak néztem...egyébként pedig vettem neki Royal Canin alutasakosat,nem volt hajlan megenni...pedig annál már igazán nincs jobb kaja:)

a Tesz Vesz-ről pedig meg végképp nem kell semmi...

2009. szept. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!