Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kukazsákot, betétpar...

A macskám kukazsákot, betétparit, tamponfóliát eszik MIÉRT?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete hány a szoba cicám naponta többször is, a kérdésben említett dolgokat eszi,kiborítja az illem helységbeli kukát és rendesen keresi az ilyen dolgokat. Mikor felfigyeltem erre rögtön szóltam az állatorvosnak aki azt mondta féregtelenítsem mert biztos gilisztás, megtettem. Ennek már két napja féregnek semmi jelét nem látom. De még mindig hány és eszi ezeket a szokatlan dolgokat. Nem tudom mit tegyek, nagyon szeretem félek hogy elvesztem kérlek segítsetek... 1 éves a cicus.
2013. ápr. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
vashiány? Adj neki nyers májat!
2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zárd el előle, az a legfontosabb. Nálam az egyik a befőttes- és hasonló gumikért van oda. Majdnem lerágta az unokám copfjáról :)
2013. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm reggel adok neki májat.

Persze elzárok előle amit csak lehet a wc.kuka is már a polcra került de még így is megtalálja ami neki kell.

2013. ápr. 17. 21:44
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
El kell zárni tőle ezeket a dolgokat, számold fel a wc-ben a kukát, mert ennek nem lesz jó vége!
2013. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttam egy műsort és abban volt egy ilyen cica. Valami ritka betegsége volt és azért rágta a műanyagokat. Sajnálom, hogy a doki nem említette, mert lehet ez a baja. Valami fura neve volt, de nem jut eszembe, sajnálom.
2013. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!