Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után ez normális...

Ivartalanítás után ez normális? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Nemrég hoztuk haza a kandúr cicánkat az ivartalanításból és amikor elkezdett ébredezni és járkálni akkor bepisilt és vér is jött! Nem a vizelete volt véres, hanem gondolom a seb vérzik. Ez normális?
2013. ápr. 18. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez még normális. Még csak most műtötték, kicsit váladékozott a seb, de nincs semmi baja attól. Az meg hogy bepisilt is valószínűleg, hogy kapott előtte való nap inni. ( vagy kiszolgálta magát :) )
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a dokit, aki műtötte. Az én cicámnál, aki szintén kandúr nem volt semmi ilyesmi. Sem vér, sem váladék. Akkor én még jobban megszerettem, mert betakargatva feltettem az ágyra és mikor egy ideje már nagyon mocorgott kivittem a wc-re és akkor pisilt. Szóval még kómásan arra is figyelt, hogy ne vizeljen az ágyba, pedig kellett neki, utána visszaaludt. Biztos minden macskánál eltérő ez a dolog, de engem egy szakértő véleménye nyugtatna meg, talán...
2013. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az orvost és mondta hogy fél óráig még figyeljünk rá és ne engedjük neki hogy nyalogassa a sebet. De szerintem be kellene vinni mert nem tudunk rá egész éjszaka figyelni és akkor lehet hogy kapna valami tölcsért vagy ilyesmit.
2013. ápr. 18. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legalább már kapcsolatban vagytok a dokival. Hááááááát a tölcsér annyira ne nyugtasson meg. Nekem volt a cicámon, de iszonyat volt látni, mindennek nekiment, tolatott, szenvedett, látszott az arcán, hogy baromira utálja, le is feküdt, mert annyira kifárasztotta a hiába való koncentrálás megzavarja őket. Persze azt vettem észre én extra érzékeny vagyok, de szerintem az nekik kínzás. Jó lenne ha elmúlna a vérzés.

Majd leírod, hogy mi lett a cicával? Szeretnék minél több tapasztalatot és kerek történeteket, köszönöm.

Jobbulást!

2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vicuska87 ***** válasza:
61%

Lehet normális is, de cicája válogatja!!! NAgyon nehéz megmondani... inkább figyelgessétek az éjjel, mert a tölcsér az szegény cicának ténleg egy kínzás lenne!

Nagyon vigyázzatok rá még, nehogy leessen valahonnan, vagy valami baj történjen vele!

2013. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszamentünk a dokihoz. Tett egy ilyen felszívódó dolgot, szivacsnak nevezte, majd azt bevarrta felszívódó varrattal. Most figyelnem kell rá az éjszaka, hogy ne piszkálja. Majd még írok fejleményeket.
2013. ápr. 18. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Tölcsért nem kaptunk a Doktor Úr sem javasolta. :)
2013. ápr. 18. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sokat aludtál... Jobban van cica?

Köszi az infót! :)

Amúgy a doki is javasolta, hogy vigyétek vissza vagy magától is meggyógyult volna, ettől az utólagos kezelés nélkül?

2013. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egész éjszaka fent voltam vele és vigyáztam rá. Még most se hagyom hogy nyalogassa de úgy látszik most már jól van mert ami tegnap nagyon vérzett neki most egész jól begyógyult :)
2013. ápr. 19. 11:16
 10/10 A kérdező kommentje:
De így mindenki nyugodtabb volt hogy visszavittük és megnézettük hogy minden rendben legyen :)
2013. ápr. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!