Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
este a macskák kaparják az ajtót és nyávognak.mit csináljak ezellen?
2013. ápr. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy kinti-benti cicák legyenek, akkor engedd be őket, vagy tegyél az ajtóhoz citrmot, vagy narancsot, moss fel domesztossal, mert ezeknek a szagát nem szeretik.
2013. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ti macskáitok? Ha igen, akkor be akarnak menni és általában elég akaratosak... így nem tudom mit lehet tenni ez ellen, ha nagyon nem akarod őket beengedni. Esetleg kint csinálni nekik egy kényelmes kis fedett kuckót, ahol jól érezhetik magukat és akkor nem vágynának annyira be. Ha szereted őket mindenképp kell kompromisszum, mert amúgy csak drasztikus elzavarás a megoldás, de így nem biztos, hogy szeretni fognak.

A domestost nem javasolnám az én macskám imádja, ha pl.: lemosom a wc-t vele, akkor hozzádörgölőzik, ha az ő alomtálcáját mosom ki vele és hagyom magától megszáradni, mielőtt feltölteném, akkor belehempereg és feltörli a szőrével a maradék nedvességet. Szóval lehet ezzel csak még jobban vonzaná őket az ajtó, mert mástól is hallottam, hogy a macskája szereti a domestost.

2013. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A mi cicáik utálják a domestost,és még nem is hallottam arról hogy bármelyik cica kedvelné, de biztos van kivétel. A domestosnál azonban a citrom és a narancs tényleg jobb megoldás, mert a domestos elpárolog, és akkor már semmi haszna.
2013. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsö: nagyon köszönöm majd megprobálo. második: az cuki lehet!!:D
2013. ápr. 20. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!