Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik kiscicánk furán...

Az egyik kiscicánk furán megy, nem áll rá rendesen a hátsó lábaira. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha kicsúsznának alóla a hátsó lábai. Mozognak rendesen, nem is fáj neki, de nem áll rá úgy, mint a többi. A másik három cicus már elég stabilan járkál. Március 30-án születtek, szóval még elég picik. Szerintetek mi lehet a baja? Lehet, hogy csak erősödnie kell még?
2013. ápr. 19. 20:35
 1/2 borcsi02 ***** válasza:
100%
Juj,akkor még nagyon picike a cicus, de ha van rá lehetőségetek, én a helyedben mindenképp orvoshoz vinném,egy gyors vizsgálatra, ott biztosan tudnak rá diagnózist mondani, ami innen, neten keresztül kicsit kockázatos, főleg látatlanban. Szerintem a rendelőben ránéznek majd, és ebben az esetben nem kell száz féle vizsgálat, szóval nem gondolom, hogy egy horribilis összegbe kerülne.Mivel azt írod, mozog a lába, ez már jó jel (legalábbis szerintem), de azért lehet szó komolyabb gondról is, és szívből remélem, hogy nem hasonló esetről van szó, mint az előző hozzászóló cicája kapcsán. Az orvos biztosat tud majd mondani!
2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már jobb a helyzet, valószínűleg csak lassabban fejlődik mint a többi. Ma reggel már egész szépen megemelte a hátsó felét is :)
2013. ápr. 21. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!