Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok ennek a...

Milyen nevet adnátok ennek a cicának? (kép lent)

Figyelt kérdés

A cicák 28.-án születtek szóval még messze van hogy elhozzam Kandúr és nőstény neveket egyaránt szívesen várok :)

Az anyja sima házi macska, nem tudom neki miért van ilyen érdekes mintázata :)


[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 20. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Benőke
2013. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

A házi macska nem attól függ,hogy milyen a mintázata!

Na meg hiába adsz neki nevet,ezek nem kutyák,hogy a nevére egyből oda megy hozzád stb

2013. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves Második.

Sima házi macskába attól még nem láttam hasonló mintázatú macskát.

Tudom hogy nem olyan mint egy kutya, volt már macskánk, falun élek tisztában vagyok vele, de mégis ne "nevesincs" 'gyerek' legyen. :)

2013. ápr. 20. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
én is mindig adok a cicáimnak nevet és sokszor oda jön a nevére szóval lehet h csak neked nem olyan a macskád,vagy lehet h olyan buta vagy h nem halgat rád,szóval ne pofázz h nem olyan mint a kutya!tényleg nem olyan de akkor ez olyan ha nem adunk a macskának nevet mintha neked nem lenne neved!(ez nem a kérdezőnek írtam,és mondjuk a neve lehetne: Bizsu!)
2013. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mégiscsak más hatást kelt ha van neve is, még a mamámék is elnevezik a macskákat, lehet Mirci vagy Cila, de van neve. Még ha csomó macskát így is hívnak. Köszönöm ment a zöld :)
2013. ápr. 20. 12:07
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
:)
2013. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Az enyémek hallgatnak a nevükre és jönnek is, ha hívom. Minden attól függ, mennyit van foglalkozva a macskával. Márvány mintázatúak lehetnek ezek a macskák.

Ismertem egy macskát, ilyen csíkjai voltak, Frici volt a neve. Az én csíkos macskámat pedig simán Csíkosnak hívtam :) Olyan nevet válassz majd, amit jól lehet becézni, lehet benne c vagy cs, vagy z, arra még jobban felfigyelnek.

2013. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sicc :)

Vicces tud lenni, amikor közlöd vele, hogy Sicc, ő meg odarohan.

Amúgy gyönyörű cica, vigyázz Rá!

2013. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon cuki a cica. :)

Amúgy hallgatnak a nevükre, csak nem biztos, hogy mindig van kedvük oda is menni, ha hívják őket. Az én cicám állandóan rohan, ha hívom és ha látom, mert éppen a közelben van és csak úgy kedvesen kérdezem, hogy mi van ..., akkor is tudja, hogy hozzá beszélek. Szerintem is kell nekik név, ez az alap, hogy te is kötődsz hozzá.

Én állandóan átnéztem a nevek listáját mikor nevet kerestem. Felírtam ami tetszik, amit jól lehet becézni és aztán mikor már nálam volt a cica, akkor kiválasztottam azt, ami a legjobban passzolt a jelleméhez.

Most a tiédre a Tom jutott eszembe, pedig erre nem is gondoltam eddig meg hát annyira tipikus... de nekem ez a pici Tom-os. :)

2013. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van pár ötlet már, csak hátha itt olyat is gyűjtök ami nincs meg, köszönöm ment a zöld:)
2013. ápr. 20. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!