Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánknak már jó ideje...

A macskánknak már jó ideje elég rendesen megnőtt a hasa, lassan szerintem lesz egy hónapja is, mégse akar megszülni, lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Eddigi években nem volt ekkora hasa, ahogy emlékszem, és miután észrevettük, hogy terhes, nem is tűnt olyan hosszú időnek, mire megszült. Most mi lehet a gond? :(
2013. ápr. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ellés kb 2 hónap, tehát még van idő hogy jöjjenek a kiscicák :) Most még korai lenne, hisz csak pár hete indúlt be a párzási időszak!Szerintem még mindimum egy hónap!
2013. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy több kismacskát fog elleni idén és jóval nagyobb lesz a hasa.

Ivartalanításra nem gondoltál? Jobb lenne a macskának is..

2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem korai egyáltalán....Már a menhelyek is hirdetnek illetve keresnek szoptatós macskákat!!! Lehet 1-2 hét és megellik. :) nem lesz semmi gond.
2013. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, megszülettek a picik:))) 5 darab kiscicu! Eddig mindig csak három volt neki, most meglett a hatalmas pocak magyarázata:)
2013. ápr. 23. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hét a vemhesség ideje. Gratulálok a kiscicákhoz!:)
2014. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!