Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Veszélyesek az emberekre a...

Veszélyesek az emberekre a macska betegségek?

Figyelt kérdés
segítsetek:~)
2009. szept. 25. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
a myxomatózis veszélyes a váradós nőkre, a veszettség meg mindenkire. De ezeken kívül csak parazitákat lehet elkapni amcskáktól (bolha, rüh, férgek) amiket máshol is össze lehet szedni. mondjuk a veszettséget is...
2009. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A myxomatózis mint macskabetegség? Biztos vagy te ebben? Ha igen akkor ajánlj nekem erről olvasmányt, mert eddig még csak a nyulakéról tudok, és az az emberre nem veszélyes... Ha pedig nem, akkor kérlek ne rémísztgess itt senkit!
2009. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
vááá, köszi, most jöttem ,rá, hogy kevertem a toxoplazmózissal XD
2009. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne aggódj, nálunk rendszerint 63-64 napra szoktak szülni a kutyák, de volt már olyan szukám is, aki ennek ellenére a 66-67 napra szült! És semmi gond nem származott belőle! Én a 67. napon kezdenék csak aggódni a helyedben, 63 nap még egyáltalán nem túlhordás, mindegy, hogy előzőleg hány napra szült a kutya.

Remélem segítettem :)

2009. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
21:51: mACskáról van szó,biztos ide jött?=)
2009. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a macska betegségek veszéjesek az emberre?????
2009. szept. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!