Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Átmászhattak rám a bolhái?

Átmászhattak rám a bolhái?

Figyelt kérdés
Találtam egy kóbor kiscicát az utcán, és ölbe vettem kicsit simogatni, mert nagyon cicás vagyok :) Ha bolhás volt átmászhattak rám az élősködők?
2009. szept. 25. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rád is másztak, max megcsípnek. A bolhák nem tudnak megélni az emberek többségén, mert erős vegyszerekkel tisztálkodunk naponta, ezt nem bírják ki. Meg amúgy sem ideális a bolháknak, hogy kevés a szőrünk...
2009. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberre nem másznak bolhák...ahogy az előző is mondta:

-a vegyszerek

-kevés szörünk van..

az állatok bundájában rejtőznek el..

2009. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, átugorhatnak, meg is csíphetnek, de várják az első adandó alkalmat, hogy vissszajuthassanak egy macskára. Boka (zokniidőszakban), övsáv és térdhajlat (hosszúnadrágos periódusban) a legvalószínűbb csípéshelyek.
2009. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igazat adok az előttem írónak, ha át is ugrottak, nem maradtak rajtad sokáig csak egy ebédig... XD köztudott, hogy a macskában megél az emberbolha, vagyis ami az embert is megcsípi, mert a kutyabolha az embert nem csípni. A magyka ilyen téren csak egy hordozó, felveszi a bolhákat és leadja. Ne aggódj, ha volt is rajtad bolha, már régen mást idegesít. De ha véletlenül találsz magadon, egyszerű a dolgod, fogd meg, menyj a fürdőszobába, nyomd össze a körmöddel és mosd le a csap alatt, garantáltan nem jön vissza:)
2009. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!