Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak a hátsó két lába...

A macskámnak a hátsó két lába és a farka nem mozdul, nem érzi, arra lettem figyelmes, hogy ha a gerince körül kicsit megnyomom, akkor az fáj neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi a legvalószínűbb probléma, hogyan kezelhetem átmenetileg, amíg elviszem orvoshoz? Egyébként az első két lábát mozgatja, úgy rendben van, de látszik rajta, hogy nincs jól.

2013. ápr. 22. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mit tegyél? Lássuk csak... Ülj tovább a gép előtt, és várd a csodát. De még véletlenül se indulj el vele az orvoshoz, az úgyis felesleges
2013. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeld, hogy a lehető leghamarabb elviszed orvoshoz, mert adott esetben ezen múlhat, hogy károsodik-e véglegesen a gerincvelő és mennyire. Az orvos meg gyulladáscsökkentőkkel és nagy adagban nyújtott vitaminokkal tudja kezelni, illetve adott esetben a műtét szükségessége is szóba jöhet.
2013. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Szeretnélek tudatni, hogy én is rájöttem arra, hogy el kéne vinni állatorvoshoz, de egyenlőre nem tudom, hogyan, nincs kocsim és állathordozó se, éppen azon agyalok, hogy oldjam meg. Inkább arra kérnék választ, hogy legyetek szívesek megírni azt, hogy valamivel átmenetileg lehet-e kezelni, amíg orrvoshoz ér. Másodiknak azért köszönöm..
2013. ápr. 22. 15:18
 4/9 Lienah ***** válasza:
49%
Kedves kérdező, nem hinném hogy itt bárki is tudna/akarna érdemben válaszolni (mert mivan ha mégse az a baja amit tippelnek), nézd el nekünk. Amit tanácsolni tudok amig el nem viszed orvoshoz az az, hogy inkább hívd fel az orvost és neki is tedd fel a kérdést. A legtöbb orvos "segít" elmondani hogy mivel tehetsz jót amíg odaér a "páciens". Ami meg a cicahordozót illeti, ha nincs "átmenetileg" egy sporttáska is megteszi, a kocsira meg csak annyit hogy szállíthatod tömegközzel meg taxival is. Remélem meggyógyul teljesen a kiscicód. Azért majd írd le hogy mi volt.
2013. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadiknak írom: Igen, a buszra gondoltam, mert ugye más nincs, csak ugye az volt a gond, hogy mivel vigyem akkor. A sporttáska ötlet nagyon jó, nagyon köszönöm Neked, viszem is be a legközelebbi járattal. Még egyszer köszi! :)
2013. ápr. 22. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
na mizú a cicussal?
2013. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lienah ***** válasza:
Igazán nincs mit. Nah mi volt a dokinál, hogy van a cicó?
2013. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nem törés áldozata lett. Egy őrült lelőtte légpuskával, szoknyás lövedék miatt bénult meg. A gerincvelőbe ment, az idegek már nem tudták továbbítani a jeleket a végtagokig. Lehetett volna műteni, de nagyon kockázatos lett volna, úgyhogy vájó szívvel, de eutanázia mellett döntöttünk. Tudjuk, hogy ki tette, de a feljelentés se túl célravezető, vagy el sem kezdenek nyomozni, vagy ha elkezdenek, akkor is, nem lehet megállapítani a légpuskagolyó eredetét, szinte mind egyformák. Így még én leszek megbüntetve rágalmazásért.
2013. ápr. 25. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnálom:(

És de, a eljelentés célravezető lehet, annyi a trükk, hogy a feljelentést ISMERETLEN TETTES ellen kell megtenni, és mellesleg megemlítve, hogy te úgy tudod, hogy X és Y rendelkezik légpuskával. (szóval nem azt állítod, hogy ő lőtt, azt állítod, hogy valaki lőtt, és azt, hogy úgy tudod, neki van légpuskája, vagy nála láttáél már légpuskát)

Valahogy meg kell állítani ezeket a gazembereket.

2013. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!