Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két kiscicám, kedden...

Van két kiscicám, kedden lesznek 2 hónaposak, de olyan kicsik,97dkg mind a kettő, nem tudom, lehet, hogy csak a nagymacskákhoz képest, de mégis. (méretet nem tudok mondani, a 15cm-s vonalzó végig éri őket) Nem túl kicsik?

Figyelt kérdés
Szopiznak rendesen, és Whiszkas juniorral etetem őket, sőt még a nagymacskák eledeléből is esznek. Agyilag úgy fejlődnek, mint az átlagos kiscicák.
2009. szept. 25. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

2 hónaposan még szopniuk kell?

Az enyém 3 hetesen már nem szopott. Igaz ha akart volna se tudott volna, mert úgy dobta be valaki hozzánk a kerítésen 3 hetes korában. Kénytelen volt akkor már "cicatejet" meg junior tápokat enni.

Egyébként szerintem nem kicsik. Az enyém már 1 éves lesz lassan, de még mindig kisebb egy felnőtt macskához képest.

2 hónaposan ő is még nagyon pici volt. Pontosan nem tudom, hogy mekkora, mert nem mértem.

2009. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! a mi cicáink is elég kicsikék, de nőnek :) szerintem normális! benti cicák?
2009. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és a miénk 5 hónapos de még mindig akar szopni :D
2009. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bent laknak, naponta kimegyek velük, egy kicsit, és akkor jól el vannak az udvaron.
2009. szept. 25. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2 hónapos (lány) és kb. ekkora a súlya. Nyugi, majd megnőnek szép nagyra. :)
2009. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

nem lenne muszáj szopizniuk, de az anyukájuk minden este megszoptatja őket. napi egy szoptatás szerintem nem olyan durva, amúgy kaját esznek.

2009. szept. 25. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

nyugi szerintem nőnek még :)


2. voltam

2009. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne érts félre, nem azért kérdeztem! Nekem ez az első macskám, előtte mindig kutyáim voltak. Mivel neki nem volt anyja nagyon korán kellett más táplálékra rászoknia. Ezért nem tudom meddig szopnak a macskák.

Mikor az enyém már 2 hónapos volt, kicsit nagyobbacska volt. Már lelógott a tenyeremről. Ezért gondoltam, hogy akkor már nem szopnak a macskák. De ezek szerint néha még akkor is.

:)


Kedves 1. válaszoló!

nem lenne muszáj szopizniuk, de az anyukájuk minden este megszoptatja őket. napi egy szoptatás szerintem nem olyan durva, amúgy kaját esznek.

2009. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló voltam.
2009. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocs nem akartam bunkó lenni
2009. szept. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!