Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselkednek a macskák...

Hogyan viselkednek a macskák ellés után? Természetes, hogy ellés után vérzik, meg kedvetlen?

Figyelt kérdés

Tegnap este meg ellett a cicám a padláson. Egy cicát találtam, de az is döglött volt. Félek, hogy valami baja van (kedvetlen, nem eszik, néha egy kicsit vérzik)

Csak értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm.



2013. ápr. 22. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Már bocsánat, de neked jó kedved lenne a helyében? Amúgy meg vidd el orvoshoz, hogy nézze meg, nincs-e baja, ha már nem tudtad elvinni ivartalaníttatni időben.
2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kedves barátom... Örülök neki, hogy ilyen kedves vagy de nem erre voltam kíváncsi.
2013. ápr. 22. 15:42
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Pedig ez az egyetlen normális válasz, amit erre a kérdésre kaphatsz. És nem vagyok a barátod, meg hála Istennek a macskád sem.
2013. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagy rá kíváncsi ,de leírom.Orvos!Lehet benne halott magzat vagy placenta és az nem jön ki magától.Elfertőződik,elpusztul a cica.Ivartalanítani kevésbé lett volna fájdalmas a cicának...

"döglött"szép vagy mondhatom...

2013. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Ja, igen. És ha állatról van szó, meg felelőtlen állattartásról, akkor nem ismerek viccet, sem finomkodást. Halva születetett egy kismacskája, most vérzik, ki tudja, maradt-e benne még cica? Te nem, én sem, más válaszoló sem innen. ORVOS! (Az előzővel meg mélyen egyetértek. Döglött?!)
2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

"kutyákat sem"majd megy a csekk ebadóról :) Gondolom chip sincs.

Tudod nekem van lelkiismeretfurdalásom a sok sz*r gazdi miatt,mert miattatok szenved annyi állat és a hozzátok hasonlóak miatt..

2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tökmindegy, hogy írom a lényeg az egy.....

A másik meg, hogy csak enni jár haza csak akkor vettem észre, hogy vemhes amikor már késő volt.

2013. ápr. 22. 15:50
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
5-ös. Hidd el, mélyen teszek a kérdező érzésvilágára. De amennyi szenvedő macskát/állatot látok nap mint nap "gazdáik" vagy egykori gazdáik viselkedése miatt... az ő életük NEKEM számít. És tudatlan, felelőtlen emberekre vannak utalva, mert magatehetetlenek. Marhára nem csak az ember létezik, az ember mentőt tud hívni magára, de az a szerencsétlen macska nem. Ezért olyan rohadtul fontos, hogy felfogja, orvoshoz kell vinni.
2013. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat sokra nem mentem vele.....
2013. ápr. 22. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Értelmes válaszokat, egy ilyen kérdésre? :D

Látatlanban mégis hogyan diagnosztizáljuk, mi a baja? Még egy állatorvos sem lenne képes erre...

Te itt eltötyörészel, miközben a macskád szenved.


Amúgy szerintem Te vagy a tegnapi "mikorfogszülniamacskám" troll.

2013. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!