Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincs hangja a cicámnak?...

Miért nincs hangja a cicámnak? 3 hetes és 2 napja vettük észre, h elmegy a hangja és ritkán jön vissza.

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom érte.Mézzel adjuk be neki a gyógyszert.Most kapott 2 injekciót és gyógyszert légúti megbetegedések ellen.Mégis féltem.Ugye nincs baja?
2009. szept. 25. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ohh, az én cicim körül az egyik folyton nyávog, néha már az az érzésem hogy poénból, a másik meg egy hangot nem ereszt ki, csak amikor már nagyon kell neki valami...állatorvos megmondja mi a baja
2009. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"cicim" ?? XDXDXD az biztos tényleg elég kellemetlen lehet :)
2009. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:) Csak tudjátok az a baj,hogy olyan rekedtesen csinálja néha.Van amikor meg visszajön a hangja.Most például etettük és csak tátog.De a doki erre nem mondott semmit.

Remélem,hogy nincs baja.

2009. szept. 26. 02:23
 4/10 anonim ***** válasza:
De jó neked! Az enyémnek meg akkora szája, és csak mondja, mondja, be nem áll neki. De régen nekem is volt ilyen tátogós cicám, és attól, hogy te nem hallod a nyávogását, attól ő még hallja, mert a macskáknak jó hallásuk van, 100x jobb mint a miénk, ez az oka, hogy neked csak tátogásnak tűnik. :)
2009. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak sincs, hangja, tudna nyávogni, de ő csak tátogni szokott.
2009. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én régi macskámnak se jött ki hang a torkán,csak tátogott.Ettől függetlenül semmi baja nem volt,csakhát nem jött hang.. :D

A mostani macskámnak be nem áll a szája,mindenért mindig nyávog,nagyon bírom :)

2009. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyém sem "tudott" nyávogni kiskorában, mostmár nagyon vékony halk hangon "tud" :)

Egyébként az jutott eszembe, hogy lehet nem is akar, hiszen úgy is tudod, hogy mi baja van, lehet tényleg csak mi emberk nem halljuk, és az ő fülének meg éppen elegendő hangerővel nyávog :)

2009. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,aranyosak vagytok. :)

Egyébként ma egész délelőtt nyávogott. :D

2009. szept. 26. 13:15
 9/10 anonim válasza:
MErt megdöglött.
2009. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek: bunkó paraszt.

Amúgy sztem nincs semmi baja:)

2010. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!