Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék brit fiú cicát keresek!...

Kék brit fiú cicát keresek! Hol és vehetek és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kék színű fiú brit cicát. Hol keressek, mert eddig ahol néztem ott 1oo ezer ft, de én ezt kicsit sokkallom, főleg, hogy hobby célra szeretném. Egyszer azt olvastam, hogy ha törzskönyv nélkül vesszük, akkor a tenyésztő olcsóbban adja, ez igaz? kérlek segítsetek!
2009. szept. 26. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Kapcsolatba is léphetsz velük,találtam ott brit macskát,csak nem tudom,fiú e :)..sok szerencsét ^^

2009. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
paprika
2009. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én felvettem az ezüstbajusz, de most csak makréla cicusaik vannak, náluk 50 ezer forint hobby célra törzskönyv nélkül. De van Gyöngyösön is egy kennel, én is most járok utána, hogy mi a pontos nevük. Az év elején hozott barátnőm el tőlük brit-perzsa lányt 10 ezerért. Esetleg ha érdekel majd írok.
2009. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keresgélj az expressz.hu-n, nézd végig neten a tenyésztőket, hívd fel őket, esetleg állatmenhelyen is találhatsz, regizz a whiskas klubba ott is találhatsz a fórumon! 50ezerért már biztos találsz, de ha nem sürgős és keresgélsz kifoghatsz olcsóbban is!
2009. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Időm mint a tenger :D körülnézek a neten, a startaprón máris találtam!
2009. szept. 26. 11:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira ennivalók ezek a cicák! legszivesebben kiemelném a monitorból XD És a gondozással kapcsolatban tudtok valami jó tippet? Persze megkérdezem a tenyésztőt is, de szeretem sok ember véleményét meghallgatni, sosem tudni, hogy melyik válik be
2009. szept. 26. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tipp: Ha rászánsz egy kis időt, és végignézed az állatos fórumok ingyen elvihető kiscicák topikjait, rábukkanhatsz olyan házi cirmosokra is, amik megszólalásig olyanok, mint a whiskas cicák (brit rövidszőrű). egyrészt semmibe nem kerülnek, másrészt jobb a genetikai állományuk, mivel nem tenyészállatok. én majdnem elvittem egy ilyen kis cirmost, csodaszép volt, pontosan olyan, mint a brit kékes-szürkés, de sajnos telefonált a hölgy, hogy elveszett a cica:(
2009. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
paprika
2009. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tipp: (mármint ahogy mi gondozzuk a kicsi cirmosunkat ^^)

amikor meghozták,akkor hagytuk,hagy nézzen körül az új helyén,mert ő is meg van ilyedve,így ha mindent megszemlélhet,akkor biztonságban érezheti magát :)..

a kaját(koncerv) azt összenyomogattuk neki,hogy jobban meg tudja enni

sós ételt ne adjatok neki..nem tudom már miért,valahol olvastam..de tudom,hogy az nem jó neki,és ha jól emlékszek,bele is halhat

2009. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk panelban lakik 2 brit cicus, egy nagy és egy pindúrka! A nagy csak száraz tápot eszik a kicsi vegyesen! Alutasakosat kap, az is 2napig elég neki! Napi 2szer eszik belőle! Whiskas esznek, meg rengeteg cicaropit :) Ha gondolod írj nyugodtan szívesen válaszolok!

25L

2009. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!