Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskának meddig tart a...

Anna96. kérdése:

Egy macskának meddig tart a szülés?

Figyelt kérdés
.miután sok magzat víz kifolyt?

2013. ápr. 27. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
A mi cicánk 3-4 órán belül "lerendezte". Még dorombolt is közben... :)))
2013. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
A dorombolás nyugtató hatással van a macskákra, ebben az esetben nem örömében dorombolt.
2013. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%
Akár 10-12 óráig is eltarthat
2013. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) igaz még nem találtuk meg az anyacicát:DD majd elő hozza a kölykeit,és az 1-2 hónap?vagy csak pár hét?
2013. ápr. 28. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

A figyelmedbe ajánlanám az alábbi képet:

[link]

Ha már megszülettek/mostanában születnek meg a kölykök, már késő visszafordítani a dolgot, de azt javaslom, ha előhozza őket az anyjuk, és már nem szopnak, keressetek nekik felelős gazdit, hogy ne az utcán kelljen kóborolniuk, az anyacicát pedig vigyétek el ivartalaníttatni.

2013. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az enyém:) A dédim már nem lakik abban a házban és odajár egy tökre aranyos cica:D egyébként van nekem sajátom is de őt már fél évesen ivartalanítottuk.:) egyébként köszii!
2013. ápr. 28. 18:05
 7/11 anonim válasza:
44%
A mi cicánk egy hétvégi napon szült, reggel 9 körül felugrott a nagy pocakjával a hálószobánk ablakába (kb 150 cm magasan van), és elkezdte kaparni a redőnyt. Gyorsan beengedtük, berohant a már előkészített "szülőszobára", a puha cicaházba. Onnantól maximum egy óra leforgása alatt megszülte mind az 5 kismacskáját, egy hang nélkül. Közben ő is dorombolt, én pedig rögtön megitattam tejjel szegényt. Gyönyörű kismacskák lettek, velünk nőttek fel 7-8 hetes korukig, majd szerető gazdikhoz kerültek... :-)
2013. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Macskának csap speciális macskatejet lehet adni, amihez állateledelboltban hozzá lehet jutni, ugyanis a laktózt nem tudja feldolgozni a szervezete, és hasmenést okoz nekik.


Az új jövevények pedig érkezésükkor azoktól vették el a gazdihoz jutás lehetőségét, akiket már korábban kidobtak a felesleges szaporulatból, s így tovább várják a szerető gazdit a menhelyen, hogy végre ők is családba kerülhessenek, tartozhassanak valakihez.

2013. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
48%

Köszönjük az utolsó hozzászólást, válasznak igen nem nevezhető, talán elnézte a kérdést... :-D

Gondolom egy az olyan élharcos állatvédő közül, akinek nincs is kisállata...

A cicámat árva cica volt, találtam, és felneveltük az almot! Felelős gazdákhoz juttattuk őket... Nem hinném, hogy ide való az oktató stílusú hozzászólása!

Ideális körülmények között tartom a macskáimat, ivartalanítottam is őket, és bár nem adok nekik macskatejet( igazán rossz gazda vagyok, hogy nem veszem meg nekik...), sok ember is szívesen cserélne velük.

Az pedig, hogy sok árva állat kóborol, vagy sínyled a menhelyeken, az társadalmunk szégyene...

2013. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%

Kedves utolsó előtti- akkor ezek szerint inkább pusztítottuk volna el a kölyköket, mint jó gazdikhoz juttatni őket???

Egyesek ide járnak észt osztani, ahelyett, hogy...

2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!